ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نورو

اشتراک‌گذاری

نورو

Noro

نورو - توکیو غول

نام مستعار

نوروی

گونه

وضعیت

مرده

جنسیت

مذکر

زمان مرگ

ماه می، ۴ ب.ح.ت.ف

بستگان

اتو یوشیمورا (دختر پرورش‌یافته)

نوع Rc

بیکاکو

حالت منحصر به فرد

رتبه

~SS

اولین نمود

مانگا: قصل ۵۴
انیمه: قسمت ۱۰
رمان چهارم: فصل ۲

نورو (Noro) یک فرمانبردار مستقیم از شاه یک-چشم و یکی از فرمانده‌های درخت آئوگیری بود. در گذشته او غولی بود که با نام نوروی (Noroi) شناخته می‌شد و یوشیمورا پرورش دخترش اتو را به او سپرد.

گذشته

سال‌ها قبل از شروع مجموعه، نوروی غولی بود که در بخش ۲۴ زندگی می‌کرد. او تماسی از کوزن دریافت کرد، کسی که از در حال فرار از سازمان V بود و می‌خواست نوزادش اتو را که یک غول یک-چشم بود به او بسپارد.

در حال حاضر دلیل تبدیل شدن نوروی به نورو نامشخص است و جزئیات دقیقی در این مورد وجود ندارد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

فیزیولوژی: نورو یک غول یک-چشم با کاگونه بیکاکو، کاکوجا و توانایی منحصر به فرد در بازیابی است. فیزیولوژی نورو با سایر غول متفاوت است به طوری که او حتی با قطع شدن نیمی از بدنش همچنان قادر به شکل دادن ساختار کاگونه‌اش است. در میان تمام غول‌هایی که CCG شناسایی کرده، با صرف نظر کردن از جغد یک-چشم و شاچی، نورو یکی از قدرتمندترین غول‌ها در نظر گرفته می‌شود.

  • کاگونه بیکاکو: نورو یک کاگونه بسیار ضخیم شبیه به مکنده‌ماهی دارد که از آن قادر به تغذیه است. به وسیله‌ی آن نورو به راحتی هر چه تمام‌تر سیستم‌های کامپیوتری و نیروهای CCG را تخریب کرد. در زمان تحقیقات رُز نورو به آسانی جوخه‌های کویینکس و کوراموتو را نابود کرد.
  • کاکوجا بیکاکو: کاکوجای نورو با بیشتر کاکوجاها فرق دارد. به جای این نورو را مثل یک زره پوشش دهد، بدن نورو تبدیل به یک توده حجیم از کاگونه همراه با یک دهان بزرگ می‌شود. نورو در این حالت قادر به جابه‌جایی نیست اما مقاومت بسیار بالایی در برابر شلیک‌ها دارد.
  • بازیابی فرا انسانی: نورو سطح بالا و غیر طبیعی از بازیابی را نشان داده است و قادر است بخش‌های قطع شده بدنش را به سرعت به هم بست دهد. او این کار را حتی وقتی نیمی از بدنش بریده شده بود انجام داد.
  • پایایی فرا انسانی: نورو قادر به تحمل جراحاتی است که برای سایر غول‌ها مرگبار است. او وقتی بدنش توسط اوتا سوراخ شد و یا چندین بار توسط سوکیاما خنجر خورد مقاومت کرد.
  • تحمل درد: نورو قادر به تحمل درد بسیار زیاد است و چندین جراحات سنگین وارد شده به خود را بدون مشکل آنچنانی گذرانده است.

تصاویر

نورو

منابع

صفحات دیگر