ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریزه کامیشیرو

اشتراک‌گذاری

ریزه کامیشیرو

Rize Kamishiro

ریزه کامیشیرو - توکیو غول

نام مستعار

شراب خوار
اژدها

گونه

سن

۱۸ (Tokyo Ghoul)
۲۱ تا ۲۲ (Tokyo Ghoul:re)

جنسیت

مونث

تولد

۸ اکتبر، ۱۹ ق.ح.ت.ف

نوع خون

AB

وابسته به

طایفه واشو
باغ خورشید

بستگان

ماتاساکا کامیشیرو (پدرخوانده)
کامیشیرو (پدربزرگ ناتنی)
یوشیو واشو (پدربزرگ پدری)
سونیوشی واشو
مادر ریزه کیچیمورا
کیچیمورا واشو (برادر ناتنی)
کیشو آریما (برادر ناتنی)
یوشیتوکی واشو (برادر ناتنی)
ماتسوری واشو (برادر زاده)
ایو واشو (همسر برادر زاده)

نوع Rc

رنکاکو

حالت منحصر به فرد

کاکوجا

رتبه

S

ریزه کامیشیرو (Rize Kamishiro) یک غول بود که ماتاساکا کامیشیرو او را مثل دخترش بزرگ کرد.

او در قبیله‌ی واشو متولد شد و دختر نامشروع رئیس CCG یعنی سونیوشی واشو بود. ریزه در کودکی از این قبیله و سازمان V فرار کرد.

ریزه همچنین با نام مستعار خورنده بزرگ (Binge Eater) نیز شناخته می‌شود. به خاطر عادتی که در خوردن داشت او برای بیشتر غول‌ها در بخش‌های مختلف توکیو یک تهدید محسوب می‌شد.

ریزه بعدها توسط دکتر آکیهیرو کانو زنده پیدا و اسیر شد. کاکوهوهای او به افراد مختلفی اهدا شد و طی عمل جراحی به کن کانکی، کورونا و ناشیرو یاسوهیسا، و کیچیمورا واشو پیوند زده شد که آن‌ها را تبدیل به غول یک-چشم کرد.

او در انتها به عنوان یک میزبان برای بدن اژدها مورد استفاده قرار گرفت تا توکیو را به شهر غول‌ها بکند، اما در نهایت توسط کن کانکی متوقف شد.

قدرت‌ها توانایی‌ها

فزیولوژی: ریزه به عنوان یک غول و با داشتن کاگونه رینکاکو ظرفیت‌های فیزیکی بالایی داشت. او حتی در میان غول‌های نیرومند نیز فردی قوی محسوب می‌شد، و کاگونه‌ی او قادر بود چندین حریف را با یک حرکت از پای درآورد.

  • کاگونه رینکاکو: کاگونه او ویژه بود چرا که دارای عاملی غیر طبیعی در احیا بود. او قادر به بیرون آوردن شش شاخه از بدنش بود و در حالی که هر شاخه باریک بود اما می‌توانست به اندازه‌ای برش عمیق وارد کند که هر غول یا انسانی را بکشد.
  • حالت اژدها: در این حالت ظاهر ریزه دچار تغییر و تحول زیادی شد. موهای او بلند و سقید شد و روی صورتش و در اطراف چشم‌ها و پیشانی‌اش علامت‌هایی به چشم می‌خورد. او قادر به حمل تعداد زیادی از شاخک‌ها بود که هر کدام دارای دهان و بودند. او همچنین از طریق اژدها قادر به رهاسازی سمومی بود تا به واسطه‌ی او مردم را تبدیل به غول کند.
صفحات دیگر