ویکی The Last of Us

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یارا

اشتراک‌گذاری

یارا

Yara

یارا - The Last of Us

وابسته به

بستگان

جنسیت

مونث

نمایش در

صداپیشه و موشن کپچر

ویکتوریا گریس

یارا (Yara) خواهر لو و شخصیتی در The Last of Us Part II است. او عضو سابق سرافایت‌ها بود که بعدا با یک عضو WLF یعنی ابی اندرسون متحد شد.

این شخصیت توسط ویکتوریا گریس صداگذاری و موشن کپچر شده است.

پیش‌زمینه

یارا اولین فرزند یک زن مذهبی سرافایت بود و تقریبا سه سال بعد  برادرش لو (که با نام «لیلی» شناخته می‌شد) متولد شد. اطلاعات زیادی از اوایل زندگی او در دست نیست اما یارا در سن سیزده سالگی به عنوان یک جنگجو برگزیده شد تا برای روستایش در برابر WLF مبارزه کند. یارا به لو نزدیک بود اما اغلب از سوال‌های او در مورد قوانین فرقه سردرگم می‌شد تا این که در مقطعی لو اعتراف کرد که خودش را یک فرد مذکر می‌داند. یارا به او گفت که این احساس را خصوصی نگه دارد، و امیدوار بود که این احساس در لو از بین برود.

موضوع وقتی پیچیده شد که اعضای ارشد فرقه تصمیم گرفتند تا لو با یکی از ارشدها ازدواج کند. لو که دوست داشت همانند یارا یک جنگجو شود با سرپیچی از قوانین اقدام به تراشیدن سر خود کرد، و احساس خودش را عمومی کرد. یارا ابتدا بر سر او فریاد کشید و او را کتک زد. با این حال یارا پس از آگاه شدن از این موضوع که سرافایت‌ها قصد کشتن برادرش را دارند به او کمک کرد تا فرار کند، و از این هر دوی آن‌ها مرتد اعلام شدند.

صفحات دیگر