ویکی The Last of Us

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لو (Lev)

اشتراک‌گذاری

لو

Lev

لو (Lev) - The Last of Us

بستگان

مادری بی‌نام

جنسیت

مذکر

نمایش در

صداگذاری و موشن کپچر

این الکساندر

لو (Lev) شخصیت ثانویه داستان ابی اندرسون در The Last of Us Part II است. او برادر یارا و عضو سابق سرافایتز است که بعدا به یکی از اعضای WLF یعنی ابی پیوست.

این شخصیت توسط این الکساندر صداگذاری و موشن کپچر شده است.

پیش‌زمینه

لو در کنار خواهر بزرگتش یارا فرزند یک مادر مذهبی سرافایت بود. اطلاعی در مورد پدر او وجود ندارد. او در زمان تولد به عنوان یک فرد مونث و با نام لیلی تعیین شد. این خانواده در جزیره سرافایت در سیاتش واشنگتن زندگی می‌کردند. بنا بر گفته‌ی یارا، آداب و رسوم سرافایت برای لو مورد تردید بود و این موضوع احتمالا به خاطر احساس کسالت او در مورد جنسیتش بود.

لو با پیشنهاد یارا احساسش نسبت به خودش را خصوصی نگه داشت. اما زمانی که او به عنوان زن و همسر یک فرد ارشد در نظر گرفته شد همه چیز تغییر کرد. لو با آرزوی این که همانند یارا تبدیل به یک سرباز شود، آشکارا خود را با هویت یک مرد قلمداد کرد و پس از تراشیدن سرش نام «لو» را برای خود برگزید. این نافرمانی او باعث خشم سرافایت‌ها شد به طوری که او مجبور شد برای حفظ جانش فرار کند. یارا نیز تصمیم گرفت به دنبال او برود و به این ترتیب او نیز از فرقه تبعید شد. در همین حین مادر آن‌ها به خاطر اقدامات فرزندانش «توبه» کرد.

صفحات دیگر