Stranger Things

مکس میفیلد

اشتراک‌گذاری

مکس میفیلد

Max Mayfield

مکس میفیلد - Stranger Things

تولد

۱۹۷۱

سن

۱۳ (فصل ۲)
۱۴ (فصل ۳)

نام مستعار

مدمکس
زومر
مکسین

سکونت

هاوکیز، ایندیانا
کالیفرنیا

رابطه عاشقانه

لوکاس سیکلر

خانواده

بیلی هارگرو (برادر ناتنی)
نیل هارگرو (پدر ناتنی)
سوزان هارگرو (مادر)
سم میفیلد (پدر)

وابسته به

دسته

پیشه

دانش‌آموز مدرسه راهنمایی هاوکینز
دانش‌آموز دبیرستان هاوکینز

جنسیت

مونث

بازیگر

سیدی سینک
جیسی سینک (بچگی)

مکسین مکس میفیلد (Maxine “Max” Mayfield) یک شخصیت محوری در سریال Stranger Things است. او یک تازه-وارد برای دسته، معشوقه لوکاس سینکلر است. شخصیت او توسط سیدی سینک ایفای نقش می‌شود.

جدایی والدین مکس و ازدواج مجدد مادر او که اهل کالیفرنیا بود، باعث شد تا او به همراه خانواده‌ی جدید و برادر ناتنی بدرفتارش یعنی بیلی هارگرو به هاوکینز ایندیانا نقل مکان کند. در اکتبر سال ۱۹۸۴، مکس تحصیل در مدرسه راهنمایی هاوکینز را شروع کرد. به انجام دادن اسکیت‌بورد و همچنین بازی‌های آرکید علاقه داشت. امتیازهای بالای او در یک بازی آرکید باعث شهرت نام مستعار او یعنی «مدمکس» شد. در زمان جشن هالووین، دو تا پسران (داستین و لوکاس) که تحت تاثیر مهارت‌های او در بازی بودند، از او دعوت کردند تا با هم مراسم جشن را انجام دهند و این در حالی بود که یک دیگر از گروه پسران یعنی مایک تمایلی به حضور او نداشت. زمانی که یکی از دوستان آن‌ها یعنی ویل رفتار عجیب و غریبی را از خود بروز داد، مکس جزئیاتی از اتفاقاتی که پیش از رسیدنش در هاوکینز رخ داده بود را شرح داد. اگرچه در ابتدا تردیدی نسبت به او وجود داشت، اما لوكاس با دفاع از او در هنگام حمله دموداگ‌ها این حقیقت را ثابت کرد. به تدریج او احساسی عاشقانه نسبت به لوکاس پیدا کرد و زمانی که برادرش بیلی با دوستان جدید او بدرفتاری کرد، مکس از آن‌ها در برابر بیلی دفاع کرد. پس از سوزاندن شبکه تونل زیرزمینی هاوکینز که بخشی از طرح مقابله با مایند فلایر بود، مکس رسما عضو دسته شد. پس از پایان یافتن اتفاقات، مکس به همراه لوکاس در جشن رقص سالانه هاوکینز شرکت کردند.

شش ماه بعد در تابستان ۱۹۸۵، مکس با یازده صمیمی شد و آن‌ها در مورد موضوع دروغ گفتن لوکاس و مایک به آن‌ها با هم نقطه مشترک پیدا کردند. این دو یک روز را با هم در یک مرکز خرید محلی سپری کردند. با این حال، دختران در مقطعی پی بردند که مایند فلایر پس از بسته شدن دروازه توسط یازده حالا در هاوکینز ساکن شده است و از بیلی برای ربودن مردم و ساختن یک ارتش استفاده می‌کند. از این رو آن‌ها اتفاقات گذشته را فراموش کردند و همراه با پسران و همین طور نانسی و جاناتان به نبرد با مایند فلایر پرداختند. در همین حین داستین، استیو، رابین و اریکا با هم متحد شدند تا دروازه‌ای را در زیر مرکز خرید کشف کنند. در مقطعی از نبرد با هیولا، بیلی با فداکاری و به بهای جانش از یازده محافظت کرد که این اتفاق باعث وحشت مکس شد. سه ماه بعد از این ماجراها، مكس همراه با سایر اعضای دسته با اندوه از ویل و یازده خداحافظی كرد، چرا که خانواده آن‌ها قصد نقل مکان از هاوكینز را داشتند. در همین زمان، مکس در غم از دست دادن برادر ناتنی خود نیز بود و برای او اشک می‌ریخت.

توانایی‌ها

  • تخصص در اسکیت‌بورد
  • باز کردن قفل
  • مهارت در رانندگی
  • مهارت پزشکی