ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فرمانروای جانور

اشتراک‌گذاری

فرمانروای جانور

Beast Monarch

فرمانروای جانور - سولو لولینگ

هانگول

야수 송곳니의 군주

لقب

پادشاه جانوران
فرمانروای نیش‌ها
بزرگترین شکارچی در دنیای آشوب (رمان)

اولین نمایش

چپتر ۲۱۳ (رمان)

فرمانروای جانور (Beast Monarch) پادشاه جانوران و فرمانروای نیش‌ها بود.

شخصیت

راکان فردی پرخاشگر و متکبر بود که خونخواهی شدیدی نسبت به دشمنان خود داشت. او همچنین نگرش بسیار تحقیرآمیزی نسبت به انسان‌ها داشت و در مقطعی فرد بدشانس که با او برخورد کرد را با شرارت بلعید.

با این حال، راکان با وجود وحشیگری خود، در برابر قدرت‌های برتر از خود، خودخواه و بسیار ترسو بود. او همچنین یک ریاکار بود، زیرا یوگومونت و تارناک را به دلیل امتناع در کمک برای حامل اشبورن ترسود خواند، در حالی که خودش ترسوتر از آن‌ها بود.

توانایی‌ها

راکان به عنوان یک فرمانروا، فردی بسیار قدرتمند است.

  • قدرت بی‌نظیر: راکان قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای دارد. او قادر شد پا به پای توماس آندره مبارزه کند و پس از جدی شدن بر او کاملا غلبه کرد. او همچنین به راحتی پوست جین‌وو را برش داد و با پنجه‌هایش سینه او را سوراخ کرد.
  • دوام بی‌نظیر: راکان فوق‌العاده سخت است و می‌تواند در جنگ‌ها در برابر آسیب‌های شدید مقاومت کند. پس از اینکه توماس با مشتی او را در چندین ساختمان کوبید و گردنش را شکست، او همچنان سرپا بود.
  • سرعت فوق العاده: راکان می‌تواند با سرعت‌های فوق العاده‌ای حرکت کند. او با چنان سرعتی به توماس حمله کرد که توماس نتوانست به موقع از آن کنار برود.
  • جابجایی اجسام: راکان می‌تواند اجسام را از دور کنترل کند و حرکت دهد.
  • بازسازی: راکان تقریبا می‌تواند به طور فوری جراحات خود را بهبود بخشد، همانطور که وقتی بازوی چپش پس از جدا شدن توسط جین‌وو دوباره رشد کرد.
  • تجلی بدن معنوی: راکان می‌تواند به یک گرگینه سفید غول پیکر تبدیل شود.
صفحات دیگر