ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کامیش

اشتراک‌گذاری

کامیش

Kamish

کامیش - سولو لولینگ

هانگول

카미쉬

نژاد

اژدها

رتبه

رتبه اس

سیاهچال

دروازه رتبه-اس اول

کامیش (Kamish) یک جانور جادویی بسیار قدرتمند و باس اولین دروازه رتبه اس بود. او به تنهایی مسئول ویران کردن منطقه ساحل غربی آمریکا و قتل عام همه شکارچیان رتبه اس (به جز پنج نفر) بود که علیه او می‌جنگیدند. در نتیجه او به عنوان بزرگترین مصیبت بشریت محسوب می‌شود.

شخصیت

کامیش منیت و خونخواهی شدیدی نسبت به انسان‌ها دارد، همانطور که پس از احیا شدن به عنوان سایه نیز قصد داشت با نفس آتشین خود افرادی را بکشد. با این حال او در همان زمان به عقل آمد و پس از اطلاع از اینکه دیگر تحت کنترل حاکمان نیست، بلافاصله حمله خود را متوقف کرد.

کامیش به عنوان یک سایه، نسبت به جین‌وو وفادار بود و او را با احترام خطاب می‌کرد.

تاریخچه

کامیش در اصل خدمتکار آنتارس، پادشاه اژدها و قوی‌ترین فرمانروا بود. در مقطعی از جنگ اول با حاکمان، او اسیر دشمن شد و در بدنش یک سنگ اسانس کاشته شد.

سال‌ها بعد، زمانی که اولین دروازه رتبه اس در آمریکا ایجاد شد، کامیش از این پورتال بیرون آمد و کل منطقه ساحل غربی را خراب کرد و صدها شکارچی رتبه اس را سلاخی کرد. این هیاهو تنها زمانی پایان یافت که پنج شکارچی رتبه اس بازمانده با هم متحد شدند و با موفقیت او را کشتند.

پس از مرگ کامیش، جسد او توسط دولت آمریکا مطالبه شد و نگهداری شد. در نهایت مقر اداره فدرال شکارچیان (FBH) بر روی جسد کامیش ساخته شد که جسد او در زیرزمین این ساختمان نگهداری شد. دیواری از شیشه تقویت شده با مانای یک سنگ رون در داخل جسد کامیش کشف شد، اما از آنجایی که هیچ گونه جادویی در میان شکارچیان سطح ملی وجود نداشت، رها شد. همچنین توماس آندره، یکی از پنج شکارچی بازمانده، تیزترین نیش کامیش را در اختیار داشت که آن را در قالب یک جفت خنجر به نام خشم کامیش نگهداری می‌کرد.

توانایی‌ها

کامیش به عنوان با عنوان بزرگترین مصیبت بشریت شناخته می‌شود، و بدیهی است که یکی از قوی‌ترین جانوران جادویی شناخته شده است و حداقل قدرت خامش با پادشاه مورچه برابری می‌کند.

  • قدرت بی‌نظیر: کامیش قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای داشت. او قادر شد صدها شکارچی رتبه اس را به تنهایی قتل عام کند.
  • دوام بی‌نظیر
  • ترس اژدها: کامیش قادر است فریاد مانایی را از روح خود آزاد کند.
  • نفس اژدها: کامیش می‌تواند انفجارهای آتشین شدیدی را از دهانش شلیک کند.
  • گفتگو
صفحات دیگر