ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هوانگ دونگسو

اشتراک‌گذاری

هوانگ دونگسو

Hwang Dongsoo

هوانگ دونگسو - سولو لولینگ

هانگول

황동수

جنسیت

مذکر

نژاد

انسان

کشور

کره (قبلا)
ایالات متحده

بستگان

هوانگ دونگسوک (برادر)

پیشه

مجرم (پس از واژگونی زمان)

رتبه

رتبه اس

کلاس

جنگنده

انجمن

انجمن اسکونجر

اولین نمایش

چپتر ۳۶ (رمان)

هوانگ دونگسو (Hwang Dongsoo) یک شکارچی کره‌ای-آمریکایی و برادر کوچکتر هوانگ دونگسوک است.

شخصیت

هوانگ مردی خودخواه و قاتل بود که برای زندگی انسان‌ها احترام چندانی قائل نبود. او در اعتماد به نفس بیش از حد خود غرق شده بود و هرگز احتمال شکست خود در مقابل حریفانی قدرتمندتر مانند سونگ ایل-هوان و سونگ جین‌وو را در نظر نمی گرفت. هوانگ همچنین قلدری بود که از قدرت خود سوء استفاده می‌کرد و با هدف قرار دادن افراد ضعیف‌تر لذت می‌برد. این نگرش که او با برادرش نیز صادق بود.

هوانگ علی‌رغم شخصیت نفرت‌انگیزش، به قدرت احترام می‌گذاشت. وقتی توماس آندره او را ترساند، او با عصبانیت عقب‌نشینی کرد. او همچنین گاهی تمایل به حیله‌گری داشت و علی‌رغم اینکه به او هشدار داده شده بود، اما جین‌هو را عمدا ربود زیرا می‌دانست که توماس از طرف او وارد عمل می‌شود و به این ترتیب می‌توانست از عواقب جنایات خود فرار کند.

تاریخچه

در مقطعی قبل از شروع خط داستانی اصلی، هوانگ توسط نورما سلنر یک پیشنهاد ارتقا پیدا کرد و بدون فکر به آمریکا نقل مکان کرد و در نهایت به عضویت انجمن اسکونجر به رهبری توماس آندره درآمد. این حرکت باعث شد تا کره‌ای‌ها او را خائن بدانند و در نتیجه شهرت او در کشور کره به شدت کاهش یافت و حتی برادرش از او به خاطر انتخابش در دست یافتن به پول و قدرت عصبانی شد.

توانایی‌ها

هوانگ به‌عنوان یکی از معدود افراد دارای رتبه S، قدرت‌هایش توسط نورما سلنر ارتقاء یافته است و یکی از قوی‌ترین شکارچیان تیم خود است و آشکارا قوی‌تر از همتایان رتبه اس خود در کره است.

  • استحکام بالا: هوانگ بدون زحمت یک میله فولادی را با کوبیدن جین‌هو به آن شکست.
  • دوام بالا: هوانگ حتی پس از اینکه جین‌وو به طرز وحشیانه‌ای بر او چیره شد، توانست دوباره بلند شود و به مبارزه ادامه دهد.
صفحات دیگر