بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سونگ سوهو

اشتراک‌گذاری

سونگ سوهو

Sung Suho

سونگ سوهو - سولو لولینگ

لقب

پادشاه کوچک
مهاجم روح
بازیکن
نایب پروردگار

سن

۱۵-۱۶

جنسیت

مذکر

نژاد

انسان

کشور

کره

بستگان

چا هه-این (مادر)
سونگ ایل-هوان (پدربزرگ)
پارک کیونگ-هی (مادربزرگ)
یو جین‌هو (عمو)

پیشه

دانش‌آموز

رتبه

رتبه S (غیررسمی)

کلاس

مبارز

وابسته به

پادشاه سایه

اولین نمایش

چپتر ۱۹۱ (رمان)

سونگ سوهو (Sung Suho) پسر سونگ جین‌وو و چا هه-این است. او همچنین قهرمان اصلی بازی سولو لولینگ: راگناروک است.

شخصیت

سوهو در دوران نوجوانی علاقه چندانی به چیزهای خسته‌کننده به خصوص تحصیلاتش نداشت و به دنبال چیزهایی بود که خونش را به جوش آورد. او از جنگیدن لذت می‌برد و تمایل داشت با هر قلدری تقابل فیزیکی داشته باشد. او به خاطر همین خصیصه در دوران دبیرستان شهرت پیدا کرده بود.

سوهو در کودکی به دلیل دوستی با برو، شیفته‌ی مورچه‌ها شده بود.

تاریخچه

سوهو به عنوان پسر جین‌وو،  برای اولین بار توانایی‌های خود را در کودکی نشان داد، توانایی که مادرش را شوکه کرد و پدرش را بر آن داشت تا شروع به آموزش او کند. با این حال، قدرت سوهو به حدی افزایش یافت که همکلاسی‌هایش از او دور شدند و معلمانش متوجه آن شدند، و به این ترتیب جین‌وو مجبور شد قدرت او را مهر و موم کند و خاطراتش را در مورد این قدرت‌ها سرکوب کند تا سوهو یاد بگیرد که چگونه با مردم دنیای واقعی کنار آید.

توانایی‌ها

سوهو به عنوان پسر فرمانروای سایه، یکی از قوی‌ترین انسان‌های زنده است. او در دوره‌ی دبیرستان از میانگین یک شکارچی رتبه S در قدرت پیشی گرفته بود و فقط جین‌وو می‌توانست او را در یک نبرد تن به تن شکست دهد.

  • قدرت بی‌نظیر: سوهو قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای دارد. او قادر بود در اولین مبارزه با بلیون بر او غلبه کند و حتی برای مدت کوتاهی در مقابل جین‌وو ایستادگی کرد.
  • دوام بی‌نظیر: سوهو از دوام بی‌نظیری برخوردار است. او حتی پس از تحمل صدمات شدید در نبرد با پدرش قادر بود با قدرت کامل به مبارزه ادامه دهد.
  • سرعت فوق‌العاده
  • پرواز
  • جابجایی اجسام: سوهو می‌تواند اجسام را از راه دور حرکت دهد و کنترل کند.
صفحات دیگر