ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سونگ جینا

اشتراک‌گذاری

سونگ جینا

Sung Jinah

سونگ جینا - سولو لولینگ

هانگول

성진아

جنسیت

مونث

نژاد

انسان

کشور

کره

بستگان

پارک کیونگ-هی (مادر)

پیشه

دانش‌آموز

اولین نمایش

چپتر ۸ (رمان)

سونگ جینا (Sung Jinah) خواهر جوان‌تر جین‌وو است.

شخصیت

جینا دختری شاد، بازیگوش و کوشا است که حس قوی نسبت خانواده دارد و رابطه‌ی خوبی و نزدیکی با برادرش دارد. پس از ناپدید شدن پدرشان و به کما رفتن مادرشان، جین‌وو از او حمایت مالی کرد. یکی از عادات بد او در حین ناراحتی ضربه زدن با پایش به جین‌وو است که معمولا به دلیل استحکام بدنی جین‌وو باعث آسیب خودش می‌شود.

تاریخچه

جینا حدود ۱۵ تا ۱۷ سال قبل از وقایع داستان اصلی به عنوان فرزند سونگ ایل-هوان و پارک کیونگ-هی متولد شد. ده سال قبل حادثه سیاهچال دوگانه، پدر او به طور مرموزی در یک سیاهچال ناپدید شد و مرده فرض شد. شش سال بعد، مادرش به طور ناگهانی دچار علائم چرت ابدی شد و بلافاصله پس از آن به کما رفت.

در فقدان حضور پدر و مادرش، جین‌وو مسئولیت بزرگ کردن او را بر عهده گرفت و نان‌آور خانواده شد. اگرچه جینا نقش خود را به خوبی انجام می‌داد و نمراتی عالی را در مدرسه کسب می‌کرد، اما برادرش ثابت کرد که به عنوان یک شکارچی بی‌کفایت است و تقریبا در هر یورشی که در طول چهار سال انجام داده بود شکست می‌خورد. همین مسئله باعث شد تا جینا همیشه نگران او باشد و در نهایت آماده بود تا اگر روزی جین‌وو آنقدر مجروح شود که نتوانست از خودشان حمایت کند، مدرسه را رها کند و شغلی پیدا کند.

صفحات دیگر