ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

باران

اشتراک‌گذاری

باران

Baran

باران - سولو لولینگ

هانگول

바란

لقب

پادشاه شیطان
فرمانروای شعله‌های سفید

اولین نمایش

چپتر ۱۰۷ (رمان)

باران (Baran) پادشاه شیاطین و فرمانروای شعله‌های سفید بود.

شخصیت

باران فردی بی‌رحم و سنگدل بود و کسی نبود که بتواند از درگیری عقب‌نشینی کند. او حتی با وجود تفاوت عظیم قدرتش نسبت به اشبورن، در مقطعی سعی کرد او را بکشد. او همچنین ترسو نبود و از مردن نمی ترسید، به طوری که از افشای اهداف خود به اشبورن امتناع کرد با وجود اینکه می‌دانست هیچ شانسی وجود ندارد که این فرمانروای سایه از جان او بگذرد.

تاریخچه

چندین سال پیش، باران در کنار دیگر فرمانروایان، از جمله فرمانروای سایه یعنی اشبورن، در جنگی ویرانگر در برابر حاکمان و به دستور هستی مطلق جنگید. با پیشرفت جنگ، آنتارس به عنوان قوی‌ترین فرمانروا از قدرت اشبورن ترسید و به باران و راکان دستور داد تا او را پایین بکشند.

باران از آنجایی که یک فرمانروا بود، مشکلی برای مقابله با متحد سابق خود نداشت و سعی کرد او را بکشد. با این حال، با وجود تمام تلاش‌هایش، اشبورن به طرز وحشیانه‌ای هم او و هم راکان را در نبردی شکست داد. راکان از میدان نبرد فرار کرد و باران که بسیار مجروح شده بود، رها شد تا بمیرد.

پس از رفتن راکان، اشبورن با باران روبرو شد و با عصبانیت خواست تا بداند چرا به او خیانت کرده است. باران که حاضر نبود از دستورات او پیروی کند، از صحبت کردن امتناع کرد و متحد سابق خود را با پاسخ چرندی به تمسخر گرفت. این باعث شد تا اشبورن با له کردن جمجمه‌ی او در دستش، به حیات او پایان دهد.

توانایی‌ها

باران به عنوان یک فرمانروا، فردی فوق‌العاده قدرتمند بود.

  • قدرت بی‌نظیر: باران قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای داشت. او قادر شد به اندازه کافی به جین‌وو ضربه بزند تا او را به لرزه درآورد و با حملات خود او را به راحتی وارد حالت دفاعی کند.
  • دوام بی‌نظیر
  • ارتش جهنمی: باران قادر است ارتش شیطان‌های خود را از طریق پورتال‌ها احضار کند.
  • نفس رعد و برق: باران می‌تواند رعد و برق‌هایی قوی را از دهانش بیرون آورد و یک ضربه شگفت‌انگیز را روی اهدافش اعمال کند.
  • تجلی بدن معنوی
صفحات دیگر