بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اشبورن

اشتراک‌گذاری

اشبورن

Ashborn

اشبورن - سولو لولینگ

هانگول

그림자 군주 망자들의 왕 아스본

لقب

فرمانروای سایه
بزرگترین قطعه نور درخشان
پادشاه مردگان

اولین نمایش

چپتر ۲۱۷ (رمان)

اشبورن (Ashborn) پادشاه مردگان و فرمانروای سایه‌ها بود. او همچنین قوی‌ترین حاکم و بزرگترین قطعه نور درخشان بود.

شخصیت

اشبورن به زندگی اهمیت زیادی می‌داد و نگرش خیرخواهانه‌ای نسبت به انسانیت داشت. او همچنین میل عمیقی به صلح داشت و از جنگ بی‌پایان بین فرمانروایان و حاکمان خسته شده بود، که این باعث شد تا او در نهایت هم جاه طلبی‌ها و هم قدرت‌های خود را به یک انسان بسپارد تا یک بار برای همیشه به این خونریزی پایان دهد. اما در عین حال او کورکورانه به هستی مطلق وفادار بود و حتی پس از اطلاع از حقیقت در پشت او، به نبرد از جانب او ادامه داد.

تاریخچه

سال‌ها پیش، اشبورن به دستور خدای خود، هستی مطلق و در کنار دیگر حاکمان در نبردی ویرانگر با فرمانروایان جنگید. هنگامی که برادرانش علیه هستی مطلق به دلیل استفاده از آن‌ها به عنوان سرگرمی خود شورش کردند، اشبورن تنها کسی بود که به او وفادار ماند و تلاش کرد تا آن‌ها را متوقف کند. اما علیرغم تلاشش به راحتی توسط آن‌ها شکست خورد و او را رها کردند.

از آنجایی که جراحات اشبورن کشنده بود، او معتقد بود که این پایان اوست و برای مرگ آماده شد. با این حال قبل از اینکه او بمیرد، متوجه شد که هستی مطلق، قدرتی هیولایی را در بدنش پنهان کرده است، قدرتی که به سرعت فعال شد و او را به فرمانروای سایه تبدیل کرد. اکنون اشبورن با سلامت کامل و حتی قوی‌تر از قبل بازگشته بود تا به نبرد ادامه دهد. زمانی که او برگشت، متوجه شد که خیلی دیر شده است و شورش پایان یافته است و هستی مطلق نیز از بین رفته است.

پس از اینکه حاکمان لگیا را تصرف کردند، اشبورن متوجه شد که اگر وارد عمل نشود، فرمانروایان شکست خواهند خورد و از این رو تصمیم گرفت کمک خود را به آن‌ها ارائه کند، پیشنهادی که آن‌ها به سرعت پذیرفتند. متأسفانه حتی با هستی اینکه اشبورن توانسته بود تعادل قدرت را تثبیت کند و جنگ را ادامه دهد، اما قدرت‌های او باعث ترس شدید در هر دو جناح شد و در نهایت باعث شد تا دو فرمانروا به نام‌های راکان و باران به مقابله با او بپردازند. اگرچه اشبورن به راحتی هر دو فرمانروا را در نبردی شکست داد و باران را به تلافی خیانتش کشت، اما در این روند ارتش سایه او تقریبا نابود شد.

درست پس از کشتن باران، حاکمان در مقابل اشبورن فرود آمدند و از او طلب بخشش کردند. اگرچه اشبورن در ابتدا از پذیرش صلح آن‌ها امتناع کرد و با عصبانیت از آن‌ها خواست که او را بکشند تا در جنگ پیروز شوند، اما حاکمان به درخواست خود اصرار کردند و اشبورن آنقدر از نظر عاطفی تحت تأثیر قرار گرفت که نتوانست پاسخی به آن‌ها بدهد. او که تصمیم گرفته بود در عوض از راکان انتقام بگیرد، میدان نبرد را ترک کرد و برای بازسازی ارتش سایه خود مخفی شد و به حاکمان اجازه داد تا در نهایت فرمانروایان را شکست دهند، که منجر به پنهان شدن آن‌ها شد. با این حال، در مقطعی اشبورن به نزد فرمانروایان بازگشت و آنتارس، قوی‌ترین فرمانروا او استقبال کرد، چرا که فرمانروایان بسیار ضعیف شده بودند.

قرن‌ها بعد، زمانی که فرمانروایان حمله خود را به جهان بشری آغاز کردند، اشبورن به دلیل تمایل خود برای یافتن جایگاهی در جهان، آن‌ها را دنبال کرد. در همان زمان او با کمک آرشیتکت شروع به جستجوی یک حامل مناسب انسانی کرد و سال‌ها به جستجو پرداخت تا اینکه با انسانی به نام سونگ جین‌وو مواجه شد.

توانایی‌ها

اشبورن به عنوان قوی‌ترین فرمانروا و فرمانروای سایه، از نظر قدرت خام یکی از قدرتمندترین افراد بعد از آنتارس است.

  • قدرت فوق العاده: اشبورن قدرت بدنی فوق العاده‌ای داشت. او به اندازه‌ای قوی بود که به طوری وحشیانه بر دو فرمانروا در یک نبرد چیره شد و جمجمه باران را مانند حبه‌ی انگوری ترکاند.
  • اعطای قدرت: او قادر است قدرت خود را به یک حامل انسانی مناسب بدهد.
  • اقتدار حاکم: اشبورن قادر بود اجسام را از راه دور حرکت داده و کنترل کند.
  • استخراج سایه: او قادر است سایه‌هایی را از لاشه دشمنانش بیرون بکشد و به ارتش خود اضافه کند.
  • تبادل سایه: اشبورن می‌تواند از سایه‌ها به عنوان یک پورتال برای پیمودن مسافت‌های بلند استفاده کند.
  • حفظ سایه: او قادر است سایه‌های خود را حفظ کند و حواس آن‌ها را زیر نظر بگیرد.
  • دامنه فرمانروا: اشبورن می‌تواند قدرت تمام سایه‌های فعال خود را تا ۵۰% در نبرد افزایش دهد.
صفحات دیگر