ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آنتارس

اشتراک‌گذاری

آنتارس

Antares

آنتارس - سولو لولینگ

هانگول

파멸의 군주 용제 안타레스

لقب

پادشاه اژدها
فروانروای نابودی

اولین نمایش

چپتر ۲۸۸ (رمان)

آنتارس (Antares) پادشاه اژدهایان و فروانروای نابودی بود. او همچنین قوی‌ترین و مسن‌ترین فروانروا و همچنین آخرین آنتاگونیست سولو لولینگ است.

شخصیت

با توجه به اینکه آنتارس برای نابودی تمام هستی آفریده شده بود، اما با قدرت‌های خود باعث ویرانی شد. او همچنین نگرش بسیار تحقیرآمیزی نسبت به انسان‌ها داشت و هیچ ابایی از کشتار آن‌ها نداشت، به طوری که میلیون‌ها نفر برای فریب دادن فروانروای سایه برای رویارویی تلف کرد.

با این حال، آنتارس با وجود عشق به ویرانی و مرگ، نوعی احساس شرافت داشت و مایل بود با کسانی که در نبرد به اندازه کافی قوی هستند، مذاکره کند. همانطور که پس از وعده‌ی جین‌وو برای جنگیدن در کنارش علیه حاکمان، او از جان بشریت گذشت و نیروهایش را عقب راند.

تاریخچه

سال‌ها پیش، آنتارس در کنار سایر فروانروایان، از جمله اشبورن فروانروای سایه و به دستور خالق‌شان، هستی مطلق در جنگی نبردی با حاکمان جنگید. با پیشرفت جنگ، آنتارس از قدرت اشبورن ترسید و به راکان و باران دستور داد تا او را پایین بکشند. با این حال ثابت شد که این یک اشتباه بزرگ بود، زیرا نه تنها اشبورن به راحتی هر دوی آن‌ها را شکست داد، بلکه باران را برای خیانتش کشت. اندکی پس از این نبرد، اشبورن ناگهان ناپدید شد و حاکمان امکان پیدا کردند تا در نهایت در جنگ پیروز شوند و به این ترتیب فروانروای بازمانده مخفی شدند.

بعدا در مقطعی اشبورن بازگشت و از آنتارس پرسید که آیا می‌تواند دوباره به نیروهای او بپیوندد. از آنجایی که دو نفر از فروانروایان از دست رفته بودند و بقیه نیز در برابر حاکمان تضعیف شده بودند، آنتارس با خوشحالی درخواست او را پذیرفت.

قرن‌ها بعد، هنگامی که جنگ با حاکمان دوباره در جهان بشر آغاز شد، آنتارس متوجه شد که دچار همان گرفتاری اشبورن در یافتن یک حامل انسانی شده است، حاملی که به اندازه کافی برای قدرت‌های او مقاوم باشد. در نتیجه سایر فروانروایان بدون دردسر حاملی برای خود پیدا کردند و به راحتی در دنیای انسانی حضور داشتند اما آنتارس در این زمینه عقب افتاده بود.

توانایی‌ها

آنتارس به‌عنوان قوی‌ترین فرمانروا، یکی از قدرتمندترین افراد موجود بود و از لحاظ قدرت خام تنها اشبورن قادر بود تا حدی با او رقابت کند.

  • قدرت بی‌نظیر: آنتارس قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای داشت و حتی از خود فرمانروای سایه نیز قوی‌تر بود، او به راحتی در مقابل جین‌وو در نبردی مقاومت کرد و در نهایت بر او چیره شد.
  • تقریبا آسیب ناپذیر: او دارای دوام تقریبا بی نظیری بود و عملا در برابر آسیب‌های فیزیکی آسیب‌ناپذیر بود. او در برابر اکثر حملات جین‌وو دوام آورد و توانست به مبارزه ادامه دهد، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.
  • ترس اژدها: آنتارس قادر است یک فریاد مانایی را از روح خود آزاد کند که افراد ضعیف‌تر را به یک حالت ناامیدی و وحشت شدید فرو می‌برد.
  • نفس نابودی: آنتارس قادر است سیل‌های ویرانگر آتشین را از دهانش بیرون دهد. قدرت پشت این حمله به حدی بود که توانست شکارچیان رتبه اس را به خاکستر تبدیل کند و اکثر حملات جین‌وو را به راحتی خنثی کند.
  • تجلی بدن معنوی: آنتارس می‌تواند به یک اژدهای قرمز بزرگ تبدیل شود.
  • تله‌پاتی: آنتارس می‌تواند از طریق تله‌پاتی با دیگر فرمانروایان ارتباط برقرار کند.
صفحات دیگر