بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پادشاهی اینگراسیا

اشتراک‌گذاری

پادشاهی اینگراسیا

Kingdom of Ingrassia

پادشاهی اینگراسیا - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

اینگورا شیا اوکوکو

حاکم

پادشاه ایجل

اعضای مهم

شهرها

لورا (پایتخت)

ساکنان

انسان‌ها (اکثریت)

جمعیت

+۲۰ میلیون

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۴۶ (مانگا)
قسمت ۲۰ (انیمه)

پادشاهی اینگراسیا (Kingdom of Ingrassia) پیشرفته‌ترین ملت انسانی در غرب جنگل جورا است. به لطف موقعیت مناسب و امن آن، این کشور مرکز حمل و نقل، روابط اقتصادی و سیاسی کشورهای غربی است. بسیاری از نهادهای مهم مثل شورای غربی، مقر اتحادیه آزاد و مرکز عملیاتی کلیسای مقدس غربی در این کشور واقع شده است.

شرح

پایتخت سلطنتی این پادشاهی وسیع است و یک دیوار بزرگ نیز اطراف آن را احاطه کرده است. دو دروازه به درون آن راه دارد و غیر از آن هیچ راهی وجود ندارد. ماجراجویی‌ها می‌توانند به سرعت از یکی از دروازه ها عبور کنند؛ به طور معمول هویت فرد باید به سه روش بررسی شود تا اجازه دسترسی داده شود. در اولین قدم مدارک شناسایی را بررسی می کنند.

سازه‌های بلندی شهر را پر کرده است که بیشتر آن‌ها حداقل پنج طبقه دارند. شهر پر است از ساختمان‌های آجری و چوبی اما بیش از هر چیز، برنامه‌ریزی جدی شهر و قلعه سفید در وسط شهر برجسته است. دریاچه‌ای بزرگ نیز در مرکز شهر وجود دارد و قلعه در وسط آن ساخته شده است. چهار پل از قلعه امتداد یافته و به جاده‌های اصلی شهر متصل شده است. این معماری رسمی به درستی قدرت نظامی کشور را نشان می‌دهد.

آنچه که حتی از ظاهر شهر هم شگفت انگیزتر است فرهنگ پیشرفته آن است. بسیاری از ساختمان‌های بزرگ به سبک جیمنیزیوم وجود دارد که برای برگزاری کنسرت‌ها استفاده می‌شود. میدان‌های شلوغ محل نمایش مجریان و تئاترها هستند. همچنین تبلیغات زیادی برای اجراها وجود دارد.

این شهر به چهار منطقه بزرگ تقسیم شده است. منطقه تجار، منطقه دیدنی، منطقه تولید و منطقه مسکونی. این مناطق توسط قلعه‌ی مرکزی از هم جدا شده‌اند.

صفحات دیگر