وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

هزارتوی رامیریس

اشتراک‌گذاری

هزارتوی رامیریس

Ramiris' Labyrinth

هزارتوی رامیریس - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

بنیان‌گذار

اولین نمایش

جلد ۸ (لایت ناول)

هزارتوی رامیریس (Ramiris’ Labyrinth) با استفاده از یک مهارت ذاتی از رامیریس به نام «خلق هزارتو» ایجاد شد. این هزارتو بخشی از تمپست و همچنین قلمروی رامیریس است. هنگامی که ریمورو به رامیریس اجازه‌ی ایجاد این هزارتو را داد، او همچنین حقوق فرا قلمرویی رامیریس بر این قلمرو را اعطا کرد. داخل این هزارتو تحت کنترل ریمورو و رامیریس قرار دارد و یک ناحیه‌ی ویژه برای مدیریت حاکمیت مشترک آن ایجاد شده است. ولدورا آخرین باس این هزارتو است و بر سیاهچالی حکمرانی می کند که رامیریس بر آن نظارت دارد.

ویژگی‌ها

این هزارتو از طریق تعدادی بلوک ایجاد شده است که امکان تغییر طرح آن در هر چند روز یک بار را فراهم می‌کند. محیط داخل آن کاملا تحت کنترل رامیریس است. آسمان در طبقات خاصی قابل مشاهده است و حتی ممکن است باران ببارد.

در داخل هزارتو، ولدورا به طور مداوم مدام هاله‌ای از خود در طبقه صدم را به رخ می‌کشد. هنگامی که غلظت جادو افزایش یابد، هیولاها به طور طبیعی تولید می‌شوند. طبقات بالاتر توسط موجودات قویتری اشغال شده‌اند.

هزینه ورودی این هزارتو سه سکه نقره است. چند آیتم جادویی منحصر به فرد توسط رامیریس ساخته شده است در ورودی فروخته می‌شود تا به افراد کمک کند:

  • دستبند احیا
  • سوت بازگشت
  • کریستال ضبظ

گنجینه‌هایی نیز در داخل هزارتو یافت می‌شود که برخی از آن‌ها توسط هیولاها محافظت می‌شوند. امکان دریافت معجون، آیتم‌ها، سکه یا تجهیزات اولیه ساخته شده در کارگاه کوروبه وجود دارد. سه نوع صندوق گنج  برنزی، نقره‌ای و طلایی وجود دارد که صندوق آخر نادرترین و با کیفیت‌ترین است. صندوق‌های برنزی ممکن است تله یا الکی باشند، اما صندوق‌های نقره‌ای و طلایی حاوی تجهیزات کمیاب یا منحصر به فردی هستند.

نگهبانان طبقه

هر ده طبقه‌ی هزارتو دارای یک نگهبان طبقه دارد که بسیار قدرتمندتر از هیولاهای معمول است. این موضوع در مورد ده طبقه‌ی آخر صادق نیست و هر یک از پنج طبقه‌ی آخر یک باس دارند. برجسته‌ترین آن‌ها ده ارباب هزارتو هستند که در طبقات پایینی ساکن هستند.

هزارتوی رامیریس شامل صد طبقه است که پنجاه طبقه‌ی اول، طبقات بالایی هستند، و مابقی طبقات پایینی محسوب می‌شوند.

فرد پس از طی کردن ده طبقه و شکست دادن باس مربوطه، وضعیتش ذخیره (Save) می‌شود، به این معنی که دفعه‌ی بعد می‌تواند از همین نقطه کار خود را آغاز کند.