ملت مسلح دوارگون

ملت مسلح دوارگون

Armed Nation of Dwargon

ملت مسلح دوارگون - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

بوسو کوکا دواروگون

حاکم

گازل دوارگو

موقعیت

شمار جنگ جورا

شهرها

سنترال (پایتخت)

ساکنان

دورف‌ها (اکثریت)
الف‌ها
انسان‌ها

جمعیت

+۵۰ میلیون دورف
+۵۰ میلیون سایر نژادها

ملت‌های متحد

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۴ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

ملت مسلح دوارگون (Armed Nation of Dwargon) یک پادشاهی متعلق به دورف‌ها است.

پیش‌زمینه

هزار سال پیش اولین قهرمان دورف به نام پادشاه گوران دوارگو این کشور را ساخت. تا به امروز، این کشور از تاریخ، فرهنگ و فناوری خود محافظت کرده است و پیوسته در حال توسعه بوده است.

به عنوان کشوری که از تجارت آزاد استفاده می‌کند، این جا مرکز تجارت بین انواع نژادها است. بنابراین، این ملت سیاستی کاملا بی‌طرفانه دارد و هر گونه خشونت در داخل را مجاز نمی‌داند.

امپراتوری شرقی نیز از تجاوز آشکار به دوارگون اجتناب می‌کند.

پایتخت «سنترال» جایی است که انسان‌ها و هیولاها در هم آمیخته شده‌اند. با وجود این که دوارگون ملتی متخصص در تجارت سلاح است، اما این کشور جنگ‌طلب نیست.

دیپلوماسی

دوارگون قادر شده است که روابط دیپلماتیک با امپراتوری شرقی برقرار کند و تاکنون از حمله احتمالی اجتناب کرده است.

بعد از این که گازل اعلام کرد که ریمورو تمپست «موجودی بدخواه نیست»، دو ملت تمپست و دوارگون یک رابطه تجاری دوستانه و قوی را ایجاد کردند. پادشاه گازل و مقامات دولتی او علاقه خاصی به الکل تمپست دراند و آن را بهتر از الکل پادشاهی فارمناس می‌دانند.

نیروی نظامی

ارتش به ۷ لکشر تقسیم می‌شود که وظایف مختلفی را بر عهده دارند. سه گروه حمایتی که پشت صحنه کار می‌کنند عبارتند از: گروه مهندسین، لکشر لجستیک و لشکر کمک‌های اولیه. سه گروه اصلی که در خط مقدم عمل می‌کنند عبارتند از: لکشر حمله سنگین، لشکر حمله جادویی و لشکر پشتیبانی جادو. علاوه بر این نگهبانان سلطنتی و مهاجمان پگاسوس تحت کنترل مستقیم پادشاه هستند.