ویکی ظهور قهرمان سپر

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کیزونا کازایاما

اشتراک‌گذاری

کیزونا کازایاما

Kizuna Kazayama

کیزونا کازایاما - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

قهرمان شکار

لقب

لولی-بابا
بانوی ماهیگیر

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۸

پیشه

قهرمان افسانه‌ای

کشور

ژاپن موازی (قبلا)

سلاح

ابزار شکار افسانه‌ای

خانواده

تسوموگی (خواهر بزرگتر)
کاناده (خواهر کوچکتر)

اولین نمایش

جلد ۱۶، فصل ۶۳ (مانگا)
جلد ۸، مقدمه (لایت ناول)

کیزونا کازایاما (Kizuna Kazayama) فردی بود که از جهانی دیگر احضار شد تا به عنوان یکی از چهار قهرمان افسانه‌ای جهان گلس، یعنی قهرمان شکار خدمت کند.

شخصیت

کیزونا همانند سایر قهرمانان افسانه‌ای دیگر، به اشتباه معتقد بود که جهان در ابتدا یک بازی است و بعدا متوجه حقیقت شد. او کاملا با ایده کشتن قهرمانان مقدس جهان‌های دیگر برای بقای جهان خود مخالف است و معتقد است که قهرمانان به دلایل دیگری مورد نیاز هستند. او به قدری به ماهیگیری علاقه‌مند است که برای ماهیگیری تمام کردن ماموریت‌های خود را نادیده می‌گیرد.

پیش‌زمینه

کیزونا همانند سایر قهرمانان اهل ژاپن است. اگرچه او یک گیمر نبود اما در مقطعی به همراه خواهرانش وارد یک بازی واقعیت مجازی چند-نفره گسترده به نام سکند لایف شد. سپس او در جهان گلس بیدار شد. او دقیقا همانند سایر قهرمانان فکر می‌کرد در دنیای بازی حضور پیدا کرده است و تمام مقدمه‌ها یک آموزش هستند. اما او در طول مدت حضور خود در آنجا با رویدادهایی مواجه شد و پی برد که این جهان جایی غیر از یک بازی است.

او ماموریت یافت تا امپراتور اژدهای این جهان را شکست دهد. کیزونا در طول ماجراجویی خود با گلس دیدار کرد، کسی که او نیز همین ماموریت را داشت تا خودش را به عنوان نگهدارنده سلاح بادبزن ثابت کند. خیلی زود رابطه دوستی قوی بین آن‌ها شکل گرفت و گلس به کیزونا یکی از شنل‌های ارزشمند خود را داد. کیزونا همچنین در این مسیر با لارک، ترز و افراد دیگری دوست شد. با همراهی گلس آن‌ها یک شیکیگامی به نام کریس را ایجاد کردند که شبیه به پنگوئن بود. کریس در واقع برای کمک به مبارزات کیزونا ساخته شده بود، چرا که سلاح او محدودیت‌هایی داشت و فقط قادر به وارد کردن آسیب مستقیم به هیولاها بود.

کیزونا یک عمارت بزرگ با تعداد زیادی اتاق را به عنوان خانه‌ی خود ساخت تا تعدادی از مردم بتوانند در کنار او بمانند. در مقطعی او اسیر شد و به یک بُعد هزارتو انداخته شد که قادر به فرار از آن فرار نبود. او چندین سال را برای بیرون رفتن از آن تلاش کرد تا این که نائوفومی ایواتانی و ریشیا آیویرد در هنگام سفر خود در تعقیب کیو، توسط تله‌ی کیو اتنینا به داخل این بعد کشیده شدند.

صفحات دیگر