ظهور قهرمان سپر

نائوفومی ایواتانی

اشتراک‌گذاری

نائوفومی ایواتانی

Naofumi Iwatani

نائوفومی ایواتانی - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

قهرمان سپر
فرد مقدس
خدای سیتولت
دوک بزرگ ملرومارک

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۲۰

پیشه

بازرگان
دوک بزرگ ملرومارک
نگهدارنده سلاح تابع (موقتی)

کشور و سکونت

دره سنگی، ملرومارک

سلاح‌ها

سپر افسانه‌ای
آینه تابع (موقتی)
عصای تابع (موقتی)

بستگان

پدر و مادری بی‌نام
برادر کوچکتر بی‌نام

صداگذار

کایتو ایشیکاوا

نائوفومی ایواتانی (Naofumi Iwatani ) شخصیت اصلی مجموعه ظهور قهرمان سپر است. او به جهانی دیگر احضار شد تا به عنوان یکی از چهار قهرمان افسانه‌ای یعنی قهرمان سپر خدمت کند.

پیش‌زمینه

نائوفومی وقتی یک کودک بود، از همان زمان حیوانات به طور طبیعی به سمت او جذب می‌شدند. هر حیوانی که با او روبرو می‌شد از او خوشش می‌آمد و در کل حیوانات با او رفتار دوستانه‌تری نسبت به بقیه داشتند. در مقطعی از کودکی، یک سگ به میل خودش به او سواری داد در حالی که هرگز کسی سوار آن نشده بود. نائوفومی در طول مدت تحصیلش در مدرسه ابتدایی، هرگز توسط پرنده‌هایی که در مدرسه به نوک زدن مشهور بودند، نوک زده نشد. وقتی نائوفومی بزرگ شد او همزمان به انجام چندین شغل از جمله کار در ایزاکایا (نوعی بار در ژاپن) و سرای غذا مشغول شد.

او در بیست سالگی دانشجوی سال دوم دانشگاه بود و علاقه زیادی به بازی‌های ویدیویی، لایت ناول، انیمه و سایر موارد مرتبط با اوتاکو داشت. او اغلب سرگرمی‌هایش را مقابل تحصیلاتش قرار می‌داد که این موضوع باعث شد تا پدر و مادرش فکر کنند او هدفش را گم کرده است. از این رو والدین او تمام توجه خود را معطوف به برادر کوچک نائوفومی کردند و او را به مدرسه‌ای معروف فرستادند.

با این حال فشار و عدم داشتن آزادی، اوضاع را برادر کوچکتر دشوار کرد. او از استرس درس خواندن فرسوده شده بود و نسبت به آزادی برادر بزرگترش حسادت می‌ورزید. همین فشار سرانجام باعث شد تا او به نوجوانی مشکل‌ساز تبدیل شود. او شروع به رنگ کردن موهایش کرد و حتی در خانه ابایی از ناسزا گفتن نداشت.

نائوفومی با اندوه از این واقعیت آگاه بود و می‌دانست که او دلیل اصلی تبدیل شدن برادر کوچکترش به چنین فردی است. او سعی کرد با استفاده از یک بازی شبیه‌ساز دوستیابی، به روابط برادر کوچکترش با خانواده کمک کند. برادر کوچکترش در ابتدا مردد بود، اما خیلی زود به بازی علاقمند شد و تبدیل به یک اوتاکو شد.

از آنجایی که برادر کوچک او راهی برای تسکین استرس خود پیدا کرده بود، حالا می‌توانست تحصیل خود را پیگیری کند. او به شاگرد ممتاز کلاس خود تبدیل شد و حتی موفق به ورود به یک دبیرستان خوب شد.

در یک روز که نائوفومی به کتابخانه رفته بود، او با کتابی به نام اسناد چهار سلاح مقدس آشنا شد که پس از خواندن آن بلافاصله از هوش رفت و خود را در جهانی دیگر یافت.