بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سکیرو

اشتراک‌گذاری

سکیرو

Sekiro

سکیرو Sekiro: Shadows Die Twice

سکیرو (Sekiro) شخصیت اصلی بازی Sekiro: Shadows Die Twice است. بر خلاف دیگر بازی‌های ساخته شده توسط FromSoftware مانند دارک سولز و بلادبورن شخصیت اصلی قابل شخصی‌سازی نیست.

شرح

سکیرو در سنین پایین و در میان یک میدان نبرد توسط یک شینوبی به نام «جغد» پیدا شد. سکیروی جوان که همه کس خود را در جنگ از دست داده بود پیشنهاد جغد برای پیوستن به او را قبول کرد. او سال‌ها بعد به یک شینوبی تکامل یافته تبدیل شد و محافظ شخصی کورو، وارث الهی شد.

او فردی آرام و ساکت است اما در صورت نیاز و برای تمام کردن ماموریتش به فردی بی‌رحم تبدیل خواهد شد.

سکیرو به عنوان یک نینجای ارشد به ارباب جوان خود خدمت کرد. با این حال سکیرو در آغاز داستان توسط رهبر قبیله آشینا مورد تهدید جدی قرار گرفت و تا نزدیکی مرگ پیش رفت. او در این مقطع قادر به محافظت از اربابش نبود و همچنین دست چپ خودش را از دست داد. جای دست از دست رفته‌ی او با یک دست مصنوعی عوض شد، دستی که ظاهراً توسط مجسمه‌ساز به او پیوند زده شد.

قابلیت‌ها

  • سکیرو علاوه بر مهارت‌های نینجایی از جمله مخفی‌کاری، دارای یک بازوی پروتزی است که چندین مهارت دیگر را به توانایی‌های او افزوده می‌کند.
  • او قابلیتی تحت عنوان بلاداسموک دارد که او را پس از مرگ احیا می‌کند.
  • قابلیت‌هایی شامل پنهان شدن در بوته‌ها، پشت دیوارها، و آویزان شدن از لبه‌ها که برای کشتن مخفیانه دشمنان به کار می‌آید.
  • مکانیزم‌های اصلی مبارزه شامل حس کنجی و استقرار.
  • سکیرو به واسطه‌ی دست پروتزی خود قادر به استفاده از یک قلاب و طناب است که برای بالا رفتن از بنا‌ها و ارتفاعات قابل استفاده است.

دانستنی‌ها

  • در واقع نام شخصیت اصلی سکیرو نیست بلکه این لقب او و به معنای «گرگ یک دست» است. «سکی» به معنی یک-دست و «رو» به معنی گرگ است.
  • جغدی که در ابتدای داستان سکیرو را پیدا کرد، ظاهرا مربی او است و هنرهای نینجا و شیوه‌ی مبارزه را به او آموخته است.
صفحات دیگر