بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

The 4th Survivor

اشتراک‌گذاری

چهارمین بازمانده

The 4th Survivor

The 4th Survivor رزیدنت ایول

بازی

Resident Evil 2 (بازی ۲۰۱۹)

شخصیت برجسته

HUNK

تعداد بازیکن

۱

روش باز کردن

اتمام سناریوی یکی از شخصیت‌ها، و سپس اتمام سناریوی باز شده

The 4th Survivor (چهارمین بازمانده) یک مینی گیم در بازسازی Resident Evil 2 است. این مود با اتمام سناریوی اصلی یکی از شخصیت‌ها و همین طور سناریوی باز شده شخصیت دیگر قابل دسترس است.

این مینی گیم نشان‌دهنده فرار HUNK از راکون سیتی است و بازیکن باید او را با وجود تعداد انبوه دشمنان و با مهمات محدود هدایت کند.

داستان

HUNK مامور سرویس امنیت آمبرلا در آخرین روزهای شیوع ویروس در راکون سیتی، در حالی که حامل نمونه‌ای از ویروس-جی بود در شبکه فاضلاب شهر حاضر بود. هانک با پشتیبانی هلیکوپتر خود یعنی نایت‌هاوک دوباره ارتباط برقرار کرد و نقطه‌ی تخلیه در جلوی دروازه‌ی اداره پلیس راکون سیتی مشخص شد.

هانک برای رسیدن به این نقطه جسورانه با انبوهی از هیولاها از زامبی تا سگ‌های آلوده و حتی یک تایرنت مقابله کرد. در مسیر به او اطلاع داده شد که دولت ایالات متحده تصمیم به تخریب شهر را گرفته است. در حالی که زمان در حال گذر بود هانک از نایت‌هاوک درخواست کرد ناحیه را ترک کند، با این حال زنده ماندن مسئولیت او بود و سرانجام هانک موفق شد خود را به دروازه برساند و علی‌رغم خواسته‌ی او نایت‌هایو همچنان برای استخراج هانک در آنجا منتظر بود و به این ترتیب او ماموریت خود را با موفقیت به پایان رساند.