بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

HUNK

اشتراک‌گذاری

هانک

HUNK

HUNK رزیدنت ایول

پیشه

رهبر تیم آلفا از سرویس امنیتی آمبرلا

اولین نمایش

Resident Evil 2 (سال ۱۹۹۸)

HUNK (هانک) نام مستعار مامور ویژه‌ی سرویس امنیتی آمبرلا است. او رهبر تیم آلفا از آمبرلا است. او فردی سرد، ساکت، و عاملی بی‌رحم است.

او و گروهبان UBCS یعنی نیکولای زینوویف رقیبان یکدیگر محسوب می‌شوند.

بیوگرافی

اوایل زندگی

تقریبا هیچ اطلاعاتی از تاریخچه‌ی هانک حتی نام واقعی او وجود ندارد. دورترین اطلاعات مرتبط به آموزش او در مرکز آموزش نظامی در سال ۱۹۹۶ و در جزیره‌ی راکفورت است.

او تنها در دو سال عملیات‌های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشت و در بسیاری از آن‌ها تنها بازمانده بود. همین موضوع باعث شد تا لقب «دروگر شوم» به او داده شود.

راکون سیتی

در اواسط سمپتامبر سال ۱۹۹۸ HUNK به عنوان فرمانده تیم آلفا ماموریت داشت تا به آزمایشگاه زیرزمینی راکون سیتی نفوذ کند و ویروس-جی را از دکتر ویلیام برکین برباید.

در رویارویی با برکین، هانک به او دستور داد تا نمونه‌ها را  تحویل دهد اما امتناع و مقاومت ویلیام برکین باعث شد تا جی.مارتینز یکی از اعضای USS به او تیراندازی کند.

HUNK به همراه کیف حامل ویروس‌ها محل را به سمت فاضلاب ترک کرد. برکین که یکی از نمونه‌های ویروس-جی را به خود تزریق کرده بود و تبدیل به هیولایی تحت نام G شده بود به قصد انتقام در مسیر تیم آلفا قرار گرفت. جی با کشتن اعضای گروه هانک تمام نمونه‌های ویروس-جی را مصرف کرد  نمونه‌های ویروس-تی را که آن‌ها نیز در کیف قرار داشتند را زیر پای خود خورد کرد. موش‌های فاضلاب به ویروس-تی آلوده شدند و آن را به واسطه‌ی شبکه‌ی فاضلاب در شهر ذخایر آب شهری پخش کردند.

تنها کسانی که از حمله‌ی برکین زنده ماندند HUNK و میگوئل بودند. هانک تمام تمرکزش را روی برای بازگرداندن نمونه‌های باقی مانده به مافوقانش گذاشت. او حداقل بعد از گذشت یک هفته بعد از رویارویی با ویلیام، خلبان هلیکوپتر USS که با نام مستعار شاهین شب (Night Hawk) شناخته می‌شد با هانک تماس گرفت و قرار شد او را در دروازه‌ی جلویی ایستگاه پلیس راکون سیتی دیدار کند.

HUNK  بعد از رساندن خود به هلیکوپتر با موفقیت شهر را ترک کرد. او بعد از فرار از راکون سیتی ماموریت گرفت تا ویروس را کریستین هنری در روستای لوآر تحویل دهد.

صفحات دیگر