بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گراهام

اشتراک‌گذاری

گراهام

Graham

گراهام - رزیدنت ایول

ملیت

آمریکایی

پیشه

رئیس جمهور ایالات متحده (۲۰۰۱-۲۰۰۹)

جنسیت

مذکر

اولین نمایش

گراهام (Graham) یک سیاست‌مدار آمریکایی است که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خدمت کرد. دوره‌ی ریاست جمهوری گراهام با تشدید جنگ با تروریسم همراه بود.

پیش‌زمینه

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۰، دوره اول گراهام آغاز شد که چالش‌های قابل توجهی روبرو بود. گراهام در داخل کشور با پیامدهای حادثه تخریب شهر راکون در سال ۱۹۹۸ روبرو بود که منجر به استعفای رئیس جمهور قبلی شده بود. گراهام ادامه‌ی سیاست‌های پیشین در مورد سرپوش گذاشتن روی این حادثه را ادامه داد. همچنین در سطح بین المللی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پایان یافتن جنگ سرد باعث بسیاری از بی‌ثباتی‌ها در جهان شده بود.

تقریبا همزمان با انتخاب مجدد گراهام در پاییز ۲۰۰۴ و شروع دوره دوم ریاست جمهوری او، دختر گراهام یعنی اشلی توسط یک گروه شبه نظامی اسپانیایی به نام لوس ایلومینادوس ربوده شد که گراهام را با یک چالش شخصی روبرو کرد. این گروه به رهبری آزموند سدلر، نوعی انگل را توسعه داده بودند که قادر به کنترل ذهن بود که با نام لاس پلاگاس شناخته می‌شد. این گروه قصد داشت از اشلی به عنوان میزبان انگل استفاده کند و از او به عنوان یک نفوذی در دولت آمریکا بهره ببرد. بلافاصله پس از ربوده شدن اشلی، لیان اس کندی ماموریت بازیابی اشلی و خنثی کردن طرح لوس ایلومینادوس را دریافت کرد و اشلی به سلامت به ایالات متحده بازگردانده شد.

صفحات دیگر