بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رزماری وینترز

اشتراک‌گذاری

رزماری وینترز

Rosemary Winters

رزماری وینترز - رزیدنت ایول

تاریخ تولد

۲ اگوست ۲۰۲۰

جنسیت

مونث

اولی نمایش

صداگذاری

جینی تیرادو

مدل

لینده بارس

رزماری وینترز (Rosemary Winters) یک ابرانسان و دختر زوج جهش‌یافته ایتن و میا وینترز است که بدنش به طول کامل از مولد تشکیل شده است. رزماری پس از نجات پیدا کردن از شیوع اروپای شرقی تحت حمایت ویژه‌ی ایالات متحده قرار گرفت.

پیش‌زمینه

او در آگوست سال ۲۰۲۰ متولد شد، زمانی که والدین او تحت حمایت BSAA بودند. به دلیل جهش‌های صورت گرفته در خانواده‌ی او و همچنین ارتباط سابق میا با کانکشنز، این خانواده در معرض خطر جدی آدم‌ربایی برای آزمایش یا حتی ترور بود. شواهدی وجود داشت که نشان می‌داد آن‌ها به طور مرتب از جایی به جای دیگر منتقل شده‌اند، تا این که در سال ۲۰۲۱ آن‌ها در کوهستانی در اروپای شرقی ساکن شدند. در این مقطع، موقعیت رزماری از طریقی نامشخص، یا از طرف BSAA یا کانکشنز به بیرون درز کرد. هنگامی که مادر میراندا، یک کشیش جهش‌یافته از یکی از روستاهای اطراف از این موضوع مطلع شد، اقدام به ربودن میا کرد و از DNA او استفاده کرد تا ظاهر خود را شبیه به میا کند. BSAA در روز ۸ فوریه شواهدی از این نقشه به دست آورد و حمله‌ای را علیه میراندا انجام داد. اگرچه این حمله در ابتدا موفقیت آمیز بود، اما میراندا مرگ خود را جعل کرد و موفق شد در زمان انتقال ایتن و رزماری، هدف مورد نظر خود را برباید.

در ساعات اولیه روز سه نهم فوریه، رزماری به محلی از ویرانه‌های یک تمدن باستانی منتقل شد. در آنجا بدن او کریستالیزه و به چهار قطعه تقسیم شد که هر کدام از این قطعات برای محافظت به چهار لرد میراندا سپرده شد. هدف نهایی میراندا این بود که وقتی ریشه قارچی به اندازه کافی قدرتمند شود، این قطعه‌ها را دوباره به هم پیوند بزند. قطعات باید با مولد پیوند زده می‌شدند تا دوباره شکل انسانی خود را بازیابی کنند و میراندا قصد داشت تا با انتقال هوشیاری دختر فقیدش اوا، او را در قالب یک تناسخ دوباره احیا کند.

صفحات دیگر