ویکی رزیدنت ایول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اشلی گراهام

اشتراک‌گذاری

اشلی گراهام

Ashley Graham

اشلی گراهام - رزیدنت ایول

تاریخ تولد

حدود ۱۹۸۴

ملیت

آمریکایی

پیشه

دانشجو

جنسیت

مونث

اولین نمایش

رزیدنت ایول ۴ (۲۰۰۵)

صداپیشه

کارولین لارنس (۲۰۰۵)
ژنویو بوشنر (۲۰۲۳)

اشلی گراهام (Ashley Graham) دختر گراهام، رئیس جمهور سابق ایالات متحده است. در سال ۲۰۰۴، او برای مدتی توسط فرقه‌ی اسپانیایی لوس ایلومینادوس ربوده شد، با این هدف که رهبر این فرقه یعنی آزموند سدلر با استفاده از انگل لاس پلاگاس بر دولت ایالات متحده تحت نفوذ پیدا کند.

بیوگرافی

در پاییز ۲۰۰۴، اشلی در حالی که از کالج خود در ماساچوست به خانه برمی‌گشت توسط جک کراوزر ربوده شد. او به طور قاچاقی والدلوبوس، یک منطقه کوهستانی دورافتاده در اسپانیا منتقل شد و اشلی تحت نگهداری فرقه‌ی لوس ایلومینادوس قرار گرفت که خواسته‌هایی ناشناخته داشتند.

پرزیدنت گراهام پس از دریافت اطلاعاتی در مورد محل نگهداری اشلی، شخصا مامور سابق یواس-استارتکام یعنی لیان اس. کندی را برای تحقیق به این منطقه اعزام کرد. لیان متوجه شد که روستاییان محلی در واقع با استفاده از انگلی معروف به لاس پلاگاس تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. اندکی بعد، لیان پی برد که اشلی در کلیسایی در حومه‌ی روستا نگهداری می‌شود.

پس از نجات اشلی از سلولش، این دو با رهبر فرقه یعنی آزموند سدلر ملاقات کردند، که فاش کرد اشلی (و همچنین لیان) با یکی از انگل‌های پلاگا آلوده شده‌اند و این که سدلر قصد دارد تا اشلی را به رئیس جمهور بازگرداند و هدفش نفوذ و فرماندهی در دولت ایالات متحده است.

پس از فرار از سدلر و روستاییان، آن دو راه خود را به قلعه رامون سالازار و بعدا به مجموعه جزیره سدلر یافتند. اشلی در طول ماموریت لیان بارها توسط لوس ایلومینادوس اسیر شد و متعاقبا هر بار نجات یافت. در داخل جزیره، آن دو یک دستگاه جراحی لیزری را پیدا کردند که توسط لوئیس سرا ساخته شده بود تا پلاگا را از بدن میزبان خارج کند. لیان و اشلی از این دستگاه روی خود استفاده کردند و انگل‌های پلاگا را از بین بردند و در نتیجه تنها اهرم سدلر بر روی آن‌ها از بین رفت.

پس از حذف سدلر، لیان و اشلی با یک جت اسکی که توسط ایدا وانگ به جا مانده بود از جزیره که در حال فروپاشی بود فرار کردند. اشلی به لیان پیشنهاد داد که برای «کمی اضافه کاری» به محل مورد نظر او بیاید که لیان مودبانه آن را رد کرد. پس از آن، هر دوی آن‌ها توسط مقامات آمریکایی از محل استخراج شدند.

صفحات دیگر