لویتیکوس کورنوال

لویتیکوس کورنوال

Leviticus Cornwall

لویتیکوس کورنوال Red Dead

بازی

Red Dead Redemption II

ملیت

آمریکایی

جنسیت

مذکر

وابسته به

آژانس ملی کارآگاهی پینکرتون
هنری فیورز
جانسن (منشی)

پیشه

صنعتگر
تاجر
بارون شکر
نافذ راه‌آهن
نافذ نفت

صداپیشه

جان رو

لویتیکوس کورنوال (Leviticus Cornwall) شخصیتی مهم در Red Dead Redemption II است. او آنتاگونیست چهارم داستان محسوب می‌شود.

تاریخچه

پیش‌زمینه

لویتیکوس کورنوال مردی ثروتمند در سنت دنیس و مالک کسب و کارهای زیادی است، به همین سبب باند ون در لیند به اموال او چشم دارد. کورنوال همچنین یکی از حامیان مالی آژانس ملی کارآگاهی پینکرتون است.

او در نقطه‌ای به کلنل هنری فیورز از ارتش آمریکا پیشنهاد کرد تا سرخپوستان واپیتی را از منطقه‌ی اختصاصی مربوط به آن‌ها بیرون کند، چرا که این منطقه دارای منابع نفتی با ارزشی بود.

Red Dead Redemption 2

چپتر Colter

نام لویتیکوس کورنوال اولین بار زمانی که باند ون در لیند به کمپ پسران اودریسکول حمله کرد، مورد اشاره قرار گرفت. بعد از به تاراج بردن کمپ مذکور، اعضای باند نقشه‌ای برای سرقت از یک قطار متعلق به کورنوال را یافتند. به این ترتیب آن‌ها اقدا به سرقت قطار کردند و سرقت آن‌ها نیز موفقیت‌آمیز بود و پول قابل توجهی نصیب‌شان شد.

چپتر Horseshoe Overlook

کورنوال سرانجام رد باند ون در لیند را در ولنتاین گرفت. او برای انتقام دزدی از اموالش افرادش را فرستاد تا استراوس و جان را به گروگان بگیرند. سپس کورنوال خواستار تسلیم شدن داچ و آرتور شد. با این حال داچ و آرتور با افراد او مبارزه کردند و گروگان‌ها را نیز آزاد کردند.

چپتر Beaver Hollow

داچ بعدا تصمیم گرفت تا خودش شخصا با کورنوال رو در رو شود. به این ترتیب او همراه با مایکا و آرتور به آنسبورگ رفت و منتظر او شد. داچ در اصل می‌خواست تنها با او صحبت کند اما بعد از شنیدن گفتگوی او با یک شهروند نگران نظرش عوض شد و از او درخواست پرداخت ۱۰ هزار دلار به علاوه‌ی کشتی‌اش را کرد تا بگذارد او بدون آسیب محل را ترک کند. وقتی لویتیکوس این موضوع را با خنده رد کرد، داچ با شلیک گلوله‌ای به سینه‌اش او را در جا کشت.

روزنامه‌ها در روزهای بعد گزارش این اتفاق را همراه با گفتگوهای کوتاهی از مردم منتشر کردند.

حضور در ماموریت‌ها

  • “The Sheep and the Goats”
  • “Just a Social Call”

دانستنی‌ها

  • آرتور وقتی در گوراما بود از نام مستعار لویتیکوس کورنوال استفاده کرد.
  • شخصیت کوروال از لحاظ قدرت، شهرت و ظاهر شبیه ترکیبی از سرمایه‌داران راه آهن در اواخر قرن نوزدهم است. افرادی مثل لیلند استنفورد، کولیس هانتینگتون، چارلز کروکر و جیمز جی. هیل.