مایکا بل

مایکا بل

Micah Bell

مایکا بل Red Dead

بازی

Red Dead Redemption 2

ملیت

آمریکایی

جنسیت

مذکر

موقعیت

ناپایدار

وابسته به

باند ون در لیند
آژانس ملی کارآگاهی پینکرتون

خانواده

مایکا بل اس‌آر. (پدر بزرگ)
مایکا بل جی‌آر. (پدر)
ایموس بل (برادر)
خواهرانی بدون نام

پیشه

یاغی
آدم‌کش
رهبر باند

اسلحه

هفت‌تیر مایکا
هفت‌تیر کاتلمن

صداپیشه

پیتر پلومکوئست

مایکا بل (Micah Bell) شخصیتی محوری و ضدقهرمان اصلی بازی Red Dead Redemption 2 است. او همچنین در Red Dead Online مورد اشاره قرار گرفته است.

تاریخچه

جزئیات دیگر: داستان Red Dead Redemption 2

مایکا در سال ۱۸۶۰ متولد شد. او پسر مایکا بل جی‌آر. یک یاغی بی‌رحم بود. در سال ۱۸۷۷ وقتی مایکا هفده سال سن داشت همراه با پدرش به خاطر کشتن دو فرد با نام‌های روسکو و ژان بریگز در حال فرار بودند. به غیر از این موارد چیز بیشتری از گذشته‌ی مایکا در دسترس نیست اما همین اطلاعات می‌تواند نشان دهد که او پدرش در اعمال جرم شریک یکدیگر بودند.

در سال ۱۸۹۸، مایکا در یک بار با داچ ون در لیند آشنا شد، جایی که داچ جان مایکا را در هنگام درگیری بر سر یک معامله‌ی طلا نجات داد. پس از آن مایکا عضو باند ون در لیند شد.

در شروع Red Dead Redemption 2 مایکا حدود پنج ماه بود که باند پیوسته بود. او پیشنهاد سرقت از یک کشتی در بلک‌واتر را مطرح کرد. این سرقت قرار بود یک امتیاز بزرگ برای باند محسوب شود اما نقشه آن طور که باید پیش نرفت و اعضای باند مجبور به فرار به سمت آمبارینو شدند.

مرگ

بعد از متلاشی شدن باند ون در لیند در سال ۱۸۹۹، مایکا بل تصمیم به ایجاد باند خودش را گرفت و کلیت و جو را به باندش اضافه کرد. آن‌ها طی چند سال به انجام جرم‌های مختلف پرداختند که چندین مورد قتل نیز در آن‌ها وجود دارد. مایکا حتی اقدام به قتل یک دختر جوان کرد که در نتیجه‌ی این کار کلیت از باند جدا شد. همچنین مایکا زمانی مورد بازداشت یک کلانتر قرار گرفت اما موفق به فرار شد. او در زمانی که در مانت هاگن پنهان شده بود تصمیم گرفت تا به بلک‌واتر بازگردد و مقداری پول که از سرقت کشتی به جا مانده بود را تصاحب کند.

سیدی ادلر رد فعالیت‌های مایکا را گرفت و با جان و چالرز همراه شد تا او را بکشند. بعد از بالا رفتن از کوهستان و کشته شدن جو، در بالای کوه جان با مایکا روبرو شد و هر دو سمت هم اسلحه کشیدند. سیدی با وجود این که مجروح شده بود موفق شد گارد مایکا را پایین آورد، اما وقتی داچ به طور غیرمنتظره در آن جا ظاهر شد حواس سیدی پرت شد و مایکا او را به گروگان گرفت. تقابلی سه نفره بین مایکا، جان و داچ شکل گرفت. جان سعی کرد با حرف زدن داچ را متقاعد کند تا به مایکا شلیک کند و این اتفاق هم افتاد. مایکا سعی کرد به داچ و جان شلیک کند اما با شلیک سریع جان به طور حیاتی مجروح شد. او پس از برداشتن چند قدم از پای درآمد.

در صحنه‌ی پایانی بازی ادگار راس و آرچر فوردم جسد مایکا بل را در کوهستان می‌یابند. در حالی که توضیح زیادی داده نمی‌شود اما کشف این جسد باعث می‌شود تا اداره‌ی تحقیقات ردی از جایگاه جان را پیدا کند که این موضوع در نهایت به شروع رویدادهای Red Dead Redemption ختم می‌شود.

از آن جایی که کسی حاضر به دفن مایکا نیست، او در بالای کوه یخ زده و بازیکن برای برداشتن هفت‌تیر او می‌تواند به آن جا بازگردد.

دانستنی‌ها

  • در داستان‌های وسترن اغلب فردی که کلاه سفید به سر دارد آدم خوبی است و مایکا بل نیز اغلب رنگ کلاهش سفید است. این مورد می‌تواند منعکس‌کننده‌ی این موضوع باشد که یاغی‌ها افراد بد و قانون‌مندان افراد خوبی هستند. همین نکته می‌تواند خیانت مایکا بل را پیش‌بینی کند.

تصاویر

مایکا بل