ایگل فایلز

ایگل فایلز

Eagle Flies

ایگل فایلز Red Dead

بازی

Red Dead Redemption 2

ملیت

واپیتی-بومی آمریکایی

جنسیت

مذکر

موقعیت

منطقه‌ی اختصاصی سرخپوستان واپیتی

وابسته به

سرخپوستان واپیتی

خانواده

رینز فال (پدر)
برادری بی‌نام
مادری بی‌نام

صداپیشه

جرمایا بیتچوی

ایگل فایلز (Eagle Flies) شخصیتی مهم در داستان Red Dead Redemption 2 است.

تاریخچه

پیش‌زمینه

ایگل فایلز دومین پسر رینز فال بود که در سالی نامعلوم به دنیا آمد. در مقطعی پیش از سال ۱۸۹۹ هر دوی مادر و برادر او توسط ارتش ایالات متحده کشته شدند و او همراه با مردمش به منطقه اختصاصی سرخپوستان واپیتی نقل مکان کرد.

Red Dead Redemption 2

ایگل فایلز اولین بار زمانی نشان داده شد که او و پدرش برای ارائه یک پیشنهاد محتمل با باند ون در لیند تماس گرفتند. آن‌ها از برنامه‌های ارتش برای نقل مکان مردمشان به جایی دیگر مطلع شدند، نقشه‌ای که با هدف زدن چاه نفت در سرزمین آن‌ها پیگیری می‌شد و این اقدام قرار بود توسط کمپانی کورنوال انجام شود. آرتور پیشنهاد آن‌ها را قبول کرد و در نزدیکی پالایشگاه با ایگل فایلز دیدار کرد. بعد از این که آرتور ماموریت خود را در پالایشگاه انجام داد و از آنجا فرار کرد، ایگل فایلز انفجاری را صورت داد تا آرتور راحت‌تر با دشمنان مبارزه کند. او بعدا مبلغی را به آرتور پرداخت کرد و امیدوار بود تا اسناد به دست آمده برای مردمش مفید باشد.

رویارویی بعدی با ایگل فایلز زمانی بود که او همراه با چارلز در بیور هالو سوارکاری می‌کردند. او توضیح داد که ارتش اسب‌های اهالی قبیله را گرفته و این موضوع مشکلات زیادی را به وجود آورده است. او از باند کمک خواست تا اسب‌ها را برگردانند. داچ با امید هدایت منابع ارتش قبول کرد تا کمک کند. به این ترتیب او آرتور و چارلز را برای سرقت یک کشتی پر از اسب فرستاد.

بعد از آن داچ و ایگل فایلز نقشه‌ای کشیدند تا سربازان را در یک دره به دام بیندازند. به این ترتیب ایگل فایلز، پیته و سه نفر دیگر از سرخپوستان به داچ و آرتور ملحق شدند. داچ و آرتور دینامیت را کار گذاشتند و دور شدند، و سربازان را به دام انداختند. آن‌ها سلاح‌های خود را به سوی آن‌ها نشانه رفتند اما ازدحامی از نیروها به سرعت اقدام به حمله به سرخپوستان و متحدان‌شان کردند. ایگل فایلز و سایر افراد در تهاجم اولیه زنده ماندند اما پیته مجروح شد. ایگل فایلز سعی کرد تا پتیه را نجات دهد اما خودش اسیر شد و به قلعه والس برده شد.

آرتو و چارلز در عملیاتی برای نجات ایگل فایلز موفق به ورود به قلعه شدند و در نهایت او را به پدرش بازگرداند.

ایگل فایلز مدتی بعد همراه با تعداد کثیری از اعضای جوان قبیله‌اش تصمیم داشت به کمپانی کونوال هجوم ببرد، او از اعضای باند نیز خواست تا به آن‌ها بپیوندند. رینز فال سعی داشت با خواهش و التماس آن‌ها را از حمله بازدارد اما با وجود این ایگل فایلز به مردانش دستور داد تا حمله را ادامه دهند. باند تصمیم گرفت تا او را دنبال کند و زمانی که آن‌ها به پالایشگاه رسیدند، سرخپوستان را پراکنده یافتند و ایگل فایلز نیز در مرکز پالایشگاه برای جانش مبارزه می‌کرد. آرتور با هدایت سیدی، چارلز و گروهی از سرخپوستان سعی کرد او را نجات دهد. سرخپوستان و اعضای باند با مبارزه راه خود را به سمت انبار باز کردند. داچ و آرتور با امید یافتن پول وارد شدند. آن دو در هنگام خروج مورد حمله‌ی سربازان قرار گرفتند. داچ، آرتور را رها کرد و ایگل فایلز دخالت کرد تا سه سربازی که در حال کشتن آرتور بودند را بکشد. کمی بعد کلنل فیورز وارد عمل شد و گلوله‌ای را به سمت سینه‌ی ایگل فایلز شلیک کرد. پس کشتن کلنل فیورز، آرتور، پیته و چارلز بدن ایگل فایلز را به پدرش بازگرداند و زمانی زیادی طول نکشید تا او جان داد.