اندرو میلتون

اندرو میلتون

Andrew Milton

اندرو میلتون Red Dead

بازی

Red Dead Redemption 2

نام مستعار

مامور میلتون
مستر میلتون
مامور میلر
مامور مارون

ملیت

آمریکایی

جنسیت

مذکر

وابسته به

دولت آمریکا
آژانس کارآگاهی پینکرتون
مارشال‌های ایالات متحده
لویتیکوس کورنوال

پیشه

کارآگاه پینکرتون

اسلحه

هفت‌تیر شوفیلد

صداپیشه

جان هیکوک

اندرو میلتون (Andrew Milton) شخصیتی مهم و یک آنتاگونیست در Red Dead Redemption 2 است.

تاریخچه

پیش‌زمینه

میلتون کارآگاهی در آژانس ملی کارآگاهی پینکرتون است. بعد از این که داچ اقدام به ربودن قطار لویتیکوس کورنوال کرد کورنوال، میلتون و همکارش ادگار راس را استخدام کرد تا رد باند ون در لیند را بگیرند و داچ را به پایین بکشند.

Red Dead Redemption 2

چپتر Horseshoe Overlook

وقتی آرتور مورگان همراه با جک مارستون در نزدیکی رودخانه‌ی هوسشو اورلوک در حال ماهی‌گیری بودند، میلتون و ادگار راس به آرتور نزدیک شدند تا به او شانسی برای تسلیم شدن بدهند. وقتی آرتور درخواست آن‌ها را رد کرد میلتون برای او آشکار کرد که آن‌ها مک کلندر را اسیر کرده‌اند و به تدریج در حال کشتن او هستند، موضوعی که باعث رنجش آرتور شد. پس از آن میلتون همراه با راس محل را ترک کردند.

چپتر Clemens Point

میلتون و راس در کلمس پوینت به داچ و باندش نزدیک شدند. میلتون این بار به داچ پیشنهاد داد تا تسلیم شود. داچ ظاهرا موافق بود اما اعضای باند سلاح‌های خود را به سمت ماموران بیرون کشیدند که میلتون از این موضوع آشفته شد. او به داچ هشدار داد که به زودی با پنجاه مرد بر خواهد گشت.

چپتر Saint Denis

میلتون در بیرون از بانک ملی لموین موفق به اسیر کردن هوزئا متیوز شد و او را به گروگان گرفت. مردان میلتون بانک مذکور را که توسط باند ون در لیند مورد سرقت قرار گرفته بود محاصره کرده بودند. میلتون هیچ معامله‌ای را برای آزادی هوزئا متیو نپذیرفت و متعاقبا با شلیک گلوله‌ای او را کشت. سپس یک نبرد مسلحانه شکل گرفت و باند موفق به فرار شد.

چپتر Guarma

بعد از این که مایکا بل، داچ، آرتور، بیل و خاویر از گوارما بازگشتند، میلتون و مامورانش مایکا را سوار کردند، کسی که اطلاعاتی برای آژانس داشت. مدتی بعد میلتون با افرادش به مخفیگاه باند در لکای حمله کردند. علیرغم تلاش‌های موثر میلتون برای اسیر کردن باند اما اعضای باند موفق به دفع حمله‌ی آن‌ها شدند.

چپتر Beaver Hollow

میلتون در آنسبورگ دیداری با لوتیکوس کورنوال داشت. کورنوال او را به خاطر عدم موفقیت در گرفتن اعضای باند سرزنش کرد و او را تهدید به قطع حمایت مالی خود کرد. میلتون کمی قبل از این که داچ با کورنوال روبرو شود محل را ترک کرد.

بعدها میلتون موفق به اسیر کردن ابیگیل مارستون شد. او ابیگیل را در ایستگاه معامله‌ی ون هورن به گروگان گرفت و به این واسطه آرتور و سیدی ادلر را وادار کرد تا به نجات او بیایند. سیدی نیز توسط میلتون دستگیر شد و آرتور مجبور شد تا خودش با میلتون مقابله کند. میلتون مخفیانه به پشت آرتور رفت و نشانه‌ی اسلحه‌ی خود را روی او گرفت. او افشا کرد که مایکا در تمام این مدت جاسوس آن‌ها بوده است. آرتور در لحظه‌ای تفنگ میلتون را گرفت اما به دلیل بیماری که داشت موفق نشد بر او غلبه کند. خوشبختانه ابیگیل موفق به آزاد کردن خود شده بود و قبل از این که میلتون بتواند آرتور را بکشد، با شلیک گلوله‌ای به سر او میلتون را کشت.

بعد از مرگ او پینکرتون‌ها تحت رهبری ادگار راس به روند شکار اعضای باقی مانده‌ی باند داچ ادامه دادند.