بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کیلر

اشتراک‌گذاری

کیلر

Killer

کیلر - وان پیس

وابسته به

دزدان دریایی کید
کوروزومی اوروچی (قبلا)

پیشه

دزد دریایی
آدم‌کش (قبلا)

خاستگاه

اقیانوس جنوبی

لقب

سرباز کشتار
ماشین آدمکشی

سن

۲۵ (اولین نمایش)
۲۷ (بعد از تایم‌اسکیپ)

تولد

۲ فوریه

جایزه

۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

اولین نمایش

فصل ۴۹۸ (مانگا)
قسمت ۳۹۲ (انیمه)

صداپیشه

کنجی هامادا

کیلر (Killer) ملقب به سرباز کشتار یک دزد دریایی از اقیانوس آبی جنوبی، و عضوی از دزدان دریایی کید است. او یکی از دزدان دریایی «بدترین نسل» است. در طول مقطع تایم‌اسکیپ جایزه‌ی تعیین شده برای او از ۱۶۲٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی به ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی افزایش یافت.

به دنبال تقابل با کایدو، کیلر یک اسمایل ناقص را خورد و نام مستعار کامازوی قاتل را به خود گرفت. کامازو یک قاتل خیابانی در کشور وانو بود که به عنوان یک آدم‌کش برای شوگان این کشور یعنی کوروزومی اوروچی کار می‌کرد، اما او پس از آن که در ماموریت کشتن توکو با شکست مواجه شد توسط شوگان کنار گذاشته شد. بعدا او به عضوی از اتحاد نینجا-دزد دریایی-مینک-سامورایی تبدیل شد.

تاریخچه

کیلر در اقیانوس جنوبی و در جزیره‌ای به دنیا آمد که به دولت جهانی وابسته نبود. او یوستاس کید را از کودکی می‌شناخت.

به گفته کید، کیلر به قدری از خنده‌ی خودش متنفر بود که هر کسی که مسخره‌اش می‌کرد را کتک می‌زد. او سرانجام خنده‌هایش را متوقف کرد و برای پنهان کردن صورتش نقابی به چهره زد.

کیلر، کید، هیت و وایر روسای باندهایی بودند که بر چهار شهر جزیره حکومت می‌کردند. پس از اینکه یکی از دوستانشان، ویکتوریا توسط یک باند رقیب به قتل رسید، کید چهار گروه را متحد کرد و باند رقیب را از بین برد. سپس او تصمیم گرفت یک خدمه دزدان دریایی تشکیل دهد و نام کشتی خود را ویکتوریا پانک گذاشت، و کیلر نیز به دست راست او تبدیل شد. آن‌ها مسئول خسارات زیادی بوده‌اند و برای کوچکترین تحریکی در طول سفرشان باعث تلفات غیرنظامی زیادی شده‌اند.

آن‌ها در نهایت در جستجوی وان پیس وارد گرند لاین شدند. پس از یک سفر طولانی سرانجام کیلر و سایر خدمه به مجمع الجزایر سابودی رسیدند تا آماده‌ی ورود به دنیای جدید شوند.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

کیلر
کیلر بدون زحمت تفنگداران دریایی را شکست می‌دهد.

کیلر به عنوان یکی از اعضای بدترین نسل، یک دزد دریایی قدرتمند است و (در کنار رورونوا زورو) تنها فردی در نسل بدترین است که یک کاپیتان نیست. همچنین او از معدود افرادی است که میوه شیطانی مصرف نکرده است.

قبل از تایم‌اسکیپ، او وقتی که به مجمع الجزایر سابودی رسید، دارای جایزه‌ی ۱۶۲٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی بود. پس از دو سال، توانایی‌های او افزایش یافت و جایزه او نیز به ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی رسید. او در مقطعی با زورو روبرو شد و زورو قدرت بالای او را تشخیص داد. در همان زمان، کیلر توانست او را زخمی کند البته با یک حمله غافلگیرانه در پایان شکست خورد. در طول یورش به اونیگاشیما، او قادر به مجروح کردن کایدو، یکی از چهار امپراتور شد. او بعدا باسیل هاوکینز، یکی دیگر از اعضای بدترین نسل را شکست داد، کسی که قصد داشت با حقه‌هایی کثیف کیلر را مغلوب کند.

علاوه بر این، کیلر اراده‌ی قوی دارد، زیرا او به طور کامل تحت تأثیر هاکی هائوشوکو ریلی قرار نگرفت.

توانایی‌های بدنی

سبک مبارزه کیلر عمدتا متکی به سرعت و چابکی خارق العاده است که از آن برای غلبه بر حریفان خود استفاده می‌کند. در نتیجه سبک مبارزه کیلر به شدت آکروباتیک است و او می‌تواند اهداف خود را قبل از اینکه مورد توجه یا شناسایی قرار گیرد برش دهد. او در طول نبرد خود با زورو، موفق شد او را از نظر سرعت با مشکلی دائمی مواجه کند.

میوه شیطان

کیلر پس از خوردن یک اسمایل ناقص، توانایی خود را در شنا کردن و همین طور هر نوع ابراز کردن به جز خندیدن را از دست داد.

هاکی

کیلر دارای توانایی استفاده از هاکی بوسوشوکو و کنبوشوکو است.

سلاح‌ها

کیلر
کیلر در حال استفاده از پانیشرها

کیلر از یک جفت دستکش مجهز به تیغه‌های داس-مانند استفاده می‌کند که نام آن پانیشر (مجازات کننده) است. این تیغه‌ها می توانند مانند اره برقی به دور خود بچرخند یا به عنوان داس دستی استفاده شوند. این سلاح، همراه با چابکی کیلر باعث می‌شود تا او به دشمنی سرسخت تبدیل شود.

اگر پانیشرها با سرعت کافی بچرخند، می‌توانند امواج صوتی قدرتمندی را ایجاد کنند که برای حریف آسیب‌زا هستند. کیلر از این طریق حتی توانست به کایدو در فرم کامل اژدهای خود صدمه بزند.

صفحات دیگر