بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هوز-هو

اشتراک‌گذاری

هوز-هو

Who's-Who

هوز-هو - وان پیس

وابسته به

دزدان دریایی هوز-هو (قبلا)
CP9 (قبلا)

پیشه

کاپیتان دزد دریایی (قبلا)
زندانی (قبلا)
مامور سایفر پل (قبلا)

خاستگاه

دریای آبی شمالی

لقب

کسی از قطرات

سن

۳۸

جایزه شکار

۵۴۶٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

صداپیشه

هیروفومی نوجیما

اولین نمایش

چپتر ۹۷۷
قسمت ۹۵۴

هوز-هو (Who's-Who) یکی از اعضای توبیروپو، شش شینوچی قدرتمند از دزدان دریایی جانوران است.

حدود یک دهه قبل او به عنوان مامور CP9 خدمت می‌کرد تا این که در محافظت از گومو گومو نو می ناموفق بود و از این سرویس اخراج و زندانی شد. پس از فرار کردن، او تبدیل به یک دزد دریایی و کاپیتان دزدان دریایی هوز-هو شد و سرانجام به دزدان دریایی جانوران پیوست.

نقش و اقدامات او در آرک کشور وانو باعث شد تا او تبدیل به یک آنتاگونیست جانبی در این آرک شود.

شخصیت

هوز-هو در میان همتایان خود فردی آرام و جدی است. او مردی جاه‌طلب است و تلاش می‌کند تا جایگاهی در میان سه آل-استار فعلی دزدان دریایی جانوران داشته باشد، و از این رو او مقامات ارشدتر از خود را نادیده می‌گیرد. بر همین اساس او به قدرت خود اطمینان دارد و معتقد است که قدرتش برای کشتن یک آل-استار کافی است.

در نبردها، هوز-هو تمایل دارد در برابر دشمنانش تمسخرآمیز برخورد کند و آشکارا به وضعیت نامساعد خودشان و متحدانش می‌خندد. او همچنین اعتقادی به مبارزه‌ی منصفانه ندارد و آزادانه موقعیت دشمنانش را به سخره می‌گیرد. علاوه بر این او نشان داده است که تاحدی نژادپرست است و اهمیتی برای تاریخ مردمان دیگر قائل نیست.

او به خاطر گذشته‌ی دردناکی که داشته است، اغلب در مورد افرادی که او را به یاد گذشته می‌اندازند کینه‌توز است، به ویژه لوفی که به طور غیرمستقیم این موضوع در موردش صادق است.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

هوز-هو به عنوان یک توبیروپو از اختیار بالایی در دزدان دریایی جانوران برخوردار است و تنها کایدو و آل-استارها بالاتر از او قرار می‌گیرند.

او یک کاپیتان سابق دزد دریایی بوده که زمانی خدمه خود را رهبری می‌کرده است تا این که بعدا به کایدو پیوست. قبل‌تر او یکی از اعضای قابل توجه آژانس CP9 از دولت جهانی بود.

هوز-هو در مبارزات بسیار قدرتمند است و یکی از قوی‌ترین اعضای خدمه امپراتور محسوب می‌شود. او به طور بالقوه‌ای قادر است آل-استارها را به چالش بکشد. در میان اعضای توبیروپو، او دارای بالاترین جایزه یعنی ۵۴۶ میلیون بلی است که نشان از قدرت او دارد.

میوه شیطانی

هوز-هو میوه شیطانی نکو نکو نو می، مدل: ببر چاقو را خورده است که یک میوه از نوع زوئن باستانی است. این موضوع به او امکان تبدیل شدن به یک ببر چاقو-دندان کامل یا یک مدل ترکیبی انسانی را می‌دهد. فرم کامل او به شکل قابل توجهی بزرگ است.

عضله‌های او در حالت جانور-انسان با افزایش بالای قدرت فیزیکی همراه است. دندان‌های بلند او او نیز با فنون او تطبیق پذیری دارد و مثلا می‌تواند از آن‌ها برای پرتاب موج‌های «گزنده» استفاده کند. همچنین از فنون مربوط به چنگال قدرتمند او نباید غافل شد.

هاکی

هوز-هو در استفاده از هاکی بوسوشوکو بسیار ماهر است و می‌تواند با سخت کردن بخش‌هایی از بدن خود مثل چنگال و نیش‌هایش حملات فیزیکی خود را تقویت کند و پایداری خود را بالا ببرد.

او همچنین قادر به استفاده از هاکی کنبونشو است.

صفحات دیگر