ویکی وان پیس

مورلی

اشتراک‌گذاری

مورلی

Morley

مورلی - وان پیس

وابسته به

ارتش انقلابی (ارتش غربی)

پیشه

فرمانده ارتش غربی
دزد دریایی (قبلا)
زندانی ایمپل داون (قبلا)

خاستگاه

اقیانوس غربی

سکونت

بالتیگو (قبلا)
جزیره مومویرو

لقب

مورلی خزدار

سن

۱۶۰

جایزه

۲۹۳٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

میوه شیطانی

اوشی اوشی نو می (به معنی فشار)

نوع میوه

اولین نمایش

چپتر ۹۰۴
قسمت ۸۸۰

صداپیشه

کنتا میاکه

مورلی خزدار (Morley of Fur) یک غول و یک نیوکاما، و همچنین فرمانده ارتش غربی از ارتش انقلابی است.

وجود مورلی برای اولین بار توسط امپوریو ایوانکوف در طول آرک ایمپل داون مورد اشاره قرار گرفت، و به عنوان مسئول ایجاد سرزمین نیوکاما معرفی شد.

تاریخچه

بیش از ۱۰۰ سال پیش از شروع داستان، مورلی یک دزد دریایی تحت تعقیب بود که در مقطعی در ایمپل داون زندانی شد. او با استفاده از میوه شیطانی خود توانست از زندان فرار کند، واقعیتی که برای مدتی طولانی ناشناخته باقی ماند و همین موضوع باعث شد تا این زندان همچنان به عنوان زندانی غیر قابل فرار مطرح بماند تا اینکه سال‌ها بعد فرار شیکی اتفاق افتاد. تونل‌هایی که مورلی با توانایی‌های میوه شیطانی خود حفر کرد، بعدا به عنوان طبقه ۵.۵ شناخته شد و سرزمین نیوکاما را در خود جای داد. در مقطعی پس از آن او به ارتش انقلابی پیوست.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

مورلی به عنوان یکی از مجریان ارتش انقلابی، دارای موقعیت قدرتمندی در این سازمان است و به عنوان فرمانده ارتش غربی، کنترل کامل بر سربازان در آن دارد. دن‌کیشوت دوفلامینگو حتی او را به عنوان یکی از چهره‌های کلیدی ارتش انقلابی معرفی کرده است.

توانایی‌های بدنی

مورلی به عنوان یک غول دارای قدرت بدنی فوق‌العاده و طول عمری بالا در مقایسه با انسان‌ها است. به دلیل جثه‌اش، او می‌تواند بخش‌های بزرگی از زمین را با قدرت میوه شیطانی خود جابه‌جا کند.

سلاح‌ها

مورلی از یک نیزه سه-شاخه عظیم استفاده می‌کند و از آن در ارتباط با قدرت میوه شیطانی خود برای حرکت دادن زمین بهره می‌برد.

میوه شیطانی

مورلی
مورلی زمین را جابجا می‌کند.

مورلی اوشی اوشی نو می را خورده است، یک میوه شیطانی از نوع پارامسیا که به او اجازه می‌دهد زمین را طوری تحت فشار قرار دهد که گویی از خاک رس ساخته شده است. با استفاده از این قدرت، او می‌تواند به راحتی در زیر زمین حرکت کند، و همچنین با فشار دادن توده‌های زمین به دشمنان حمله کند.

هاکی

مورلی دارای توانایی استفاده از هاکی بوسوشوکو و کنبونشوکو است.