بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شارلوت کاتاکوری

اشتراک‌گذاری

شارلوت کاتاکوری

Charlotte Katakuri

شارلوت کاتاکوری - وان پیس

وابسته به

دزدان دریایی بیگ مام

پیشه

فرمانده شیرینیوزیر آرد

سکونت

جزیره کوموگی

سن

۴۸

تاریخ تولد

۲۵ نوامبر

جایزه

۱٬۰۵۷٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

میوه شیطانی

میوه موچی موچی (موچی نوعی خوراکی ژاپنی چسبناک)

اولین نمایش

فصل ۸۶۰ (مانگا)
قسمت ۸۲۵ (انیمه)

شارلوت کاتاکوری (Charlotte Katakuri) دومین پسر و در مجموع سومین فرزند از خانواده شارلوت است. او برادر سه‌قلوی دایفوکو و اوون است. کاتاکوری یکی از سه فرمانده شیرینی دزدان دریایی بیگ مام است و در سرزمین توتو به عنوان وزیر آرد خدمت می‌کند و همین طور اداره‌ی جزیره کوموگی را بر عهده دارد.

اقدامات و نقش او در نیمه‌ی دوم آرک «جزیره سرار کیک» باعث شد تا او آنتاگونیست ثانویه‌ی این آرک باشد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

کاتاکوری به عنوان یک فرمانده شیرینی در دزدان دریایی بیگ مام از لحاظ قدرت و اختیارات به عنوان فرد دوم و پس از مادرش یعنی بیگ مام قرار می‌گیرد. جایزه تعیین شده برای او ۱٬۰۵۷٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی بوده است که نشان می‌دهد دولت جهانی او را یک تهدید بسیار خطرناک قلمداد می‌کند. او حتی در دوران کودکی قدرتش همانند یک «هیولا» بود. کاتاکوری تا زمان اولین شکستش از لوفی هرگز هیچ نبردی را نباخته بود.

میوه شیطانی

کاتاکوری میوه موچی موچی را خورده است که یک میوه شیطانی ویژه از نوع پارامسیا است. این میوه به او اجازه می‌دهد تا به اراده‌ی خود اقدام به تولید و کنترل موچی (نوعی ماده چسبنده و خوراکی ژاپنی) کند. موچی‌های او بسیار ضخیم و چسبنده هستند و می‌توانند دشمنان بسیار قدرتمند را نیز به دام بیندازد، با این حال این ماده خاصیت خود را در برابر رطوبت از دست می‌دهد. کاتاکوری حتی بدن خود را می‌تواند تبدیل به موچی کند و از حملات کاربران لوگیا از جمله گلوله‌های کاپون بج دوری کند.

هاکی

کاتاکوری یکی از معدود افراد دنیا است که از تمام سه هاکی موجود بهرمند است.

کنبونشوکو هاکی

او تبحر بالایی در استفاده از هاکی کنبوشوکو دارد و قادر است رویدادهایی که قرار است در اطراف او اتفاق بیفتد را کمی زودتر مشاهده کند. این پیش‌بینی‌های او بسیار دقیق هستند و او قادر است بر اساس اتفاقات پیش رو اقدام کند، با این حال اقدامات او گرچه آینده را تغییر می‌دهد اما لزوما موثر نخواهد بود.

هاکی بوسوشوکو

کاتاکوری یک کاربر بسیار قدرتمند در هاکی بوسوشوکو است. این هاکی قدرت ضربات او را به شدت افزایش می‌دهد، به طوری که او بر ضربات تقویت شده‌ی هاکی لوفی غلبه کرد. در زمان اجرای حمله زن گیری موچی، هاکی کاتاکوری به شکل شعله درآمد و شبیه به هاکی بیگ مام و هاکی لوفی در حالت گیر چهارم درآمد.

هاکی هائوشوکو

کاتاکوری قادر به استفاده از هاکی هائوشوکو است. او در مقطعی که لوفی قصد داشت از این هاکی برای ضربه زدن به شارلوت فلمپ استفاده کند با رها کردن یک انفجار بزرگ در برابر آن مقاومت کرد.

صفحات دیگر