ویکی وان پیس

بوا هانکوک

اشتراک‌گذاری

بوا هانکوک

Boa Hancock

بوا هانکوک - وان پیس

وابسته به

کوجا
دزدان دریایی کوجا
شیچیبوکای
برده‌داری (قبلا)

پیشه

دزد دریایی
کاپیتان
ملکه آمازون لیلی
شیچیبوکای
برده (قبلا)

اقامت

آمازون لیلی

لقب

پرنسس مار
ملکه دزدان دریایی

سن

۲۹ (اولین نمایش)
۳۱ (بعد از تایم‌اسکیپ)

تولد

۲ سپتامبر

جایزه

۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

میوه‌ی شیطانی

مرو مرو (به معنای: عشق-عشق)

نوع میوه

اولین نمایش

فصل ۵۱۶
قسمت ۴۰۲

بوا هانکوک (Boa Hancock) ملقب به ملکه‌ی دزدان دریایی کاپیتان دزدان دریایی کوجا و تنها عضو مونث شیچیبوکای است. او شهبانوی آمازون لیلی است و با عنوان پرنسس مار شناخته می‌شود و همراه با دو خواهر جوان‌تر خود یعنی بوا ساندرسونیا و بوا ماریگلد بر قبیله کوجا حکمرانی می‌کند. او آنتاگونیست اصلی آرک آمازون لیلی است.

او اولین بار در انتهای آرک تریلر بارک و توسط برادران ریسکی مورد اشاره قرار گرفت که زیبایی افسانه‌ای او با زیبایی پریان دریایی مقایسه شد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

بوا هانکوک توسط دوستان و دشمنانش فردی بسیار قدرتمند در نظر گرفته می‌شود. هانکوک در کنار خواهرانش قدرت را در سراسر آمازون لیلی و قبیله‌ی کوجا در اختیار دارد. بوا هانکوک به عنوان کاپیتان و ملکه‌ی قبیله قویترین مبارز کوجا است و اعضای قبیله‌ی کوجا به «قدرت زیبایی» او باور دارند و او را زیباترین فرد در دنیا و قدرتمندترین فرد در تمام قبیله می‌دانند. اشاره شده است که تنها قوی‌ترین جنگجویان قبیله می‌توانند در خدمه دزدان دریایی این کشور حضور پیدا کنند و هانکوک و دو خواهر او از بچگی در این گروه قرار داشتند.

او به اندازه‌ای قدرتمند است که ادمیرال ناوگان یعنی سنگوکو از قدرت او آگاه است. هانکوک در مقطعی به راحتی قادر به از پای در آوردن چندین پاسیفیستا بود و این در حالی بود که گروه کلاه حصیری با تلاش بسیار تنها قادر بود از پس یکی از آن‌ها برآید.

توانایی‌های فیزیکی

او به عنوان قدرتمندترین جنگجوی قبیله‌ی کوجا از قدرت فیزیکی خارق‌العاده‌ای بهره‌مند است. ضربات پای او قدرتی فرا انسانی دارد که به آسانی سنگ را خرد می‌کند. هانکوک به آسانی قادر به شکست دادن افسران قدرتمند مارین و دزدان دریایی نیو ورلد است. او حتی در نقطه‌ای بر یکی از مارین‌های قدرتمند یعنی اسموکر غلبه کرد. سرعت و چابکی او در مبارزات کاملا چشم‌گیر است.

او مهارت بالایی در نبرهای تن به تن دارد که با توانایی‌های میوه‌ی شیطانی او تکمیل شده است. هانکوک همانند شیوه‌ی مبارزه‌ی سانجی بیشتر متکی به قدرت لگدهای خود است که همراه با قدرت‌های میوه‌های شیطانی می‌تواند چندین پاسیفیستا را در کسری از ثانیه نابود کند.

فریب و حیله‌گری

هانکوک تبحر خاصی در حیله‌گری دارد، او موفق شد لوفی را در شنل خود پنهان کند و بدون اطلاع ماموران او را وارد زندان ایمپل داون کند. بوا هانکوک در شرایط مختلف بسیار هوشمند و فریبنده است و قادر است برای لوفی زمان بخرد. او همین طور در برخی شرایط از اغواگری استفاده می‌کند و قادر است هر دوی مردان و زنان را مجذوب خود کند. او به همین وسیله موفق به فریب دادن ماگلان، زندان بان کل امپیل داون شد و خود را به سطح ششم ایمپل داون رساند تا به طور مخفیانه پیامی را به پرتگاس دی. اس برساند.

تجربه آشپزی

پیش از مقطع تایم‌اسکیپ هانکوک در آشپزی ضعیف بود اما او به سبب پختن غذا برای لوفی در این زمینه مهارت پیدا کرد.

مبارزات دور

بوا هانکوک در مبارزات راه دور نیز تخصص دارد و با استفاده از توانایی‌های میوه‌ی شیطانی خود قادر است از مسافت دور به دشمنان خود ضربه بزند. او در نقطه‌ای برای محافظت از لوفی، با استفاده از فن پیستول کیس شلیک دقیقی را از فاصله‌ی بسیار دور انجام داد.

میوه‌ی شیطانی

هانکوک در گذشته مجبور به خوردن میوه‌ی مرو مرو شد، یک میوه‌ی شیطانی از نوع پارامسیا که توسط اشراف جهانی و با هدفی کثیف به او خورانده شد.

افرادی که توسط هانکوک اغوا می‌شوند مستعد تبدیل شدن به سنگ هستند، در واقع هر فردی که دارای افکار کثیفی باشد تبدیل به سنگ خواهد شد. هانکوک همچنین قادر است به واسطه‌ی تماس فیزیکی هر چیزی را تبدیل به سنگ کند، او این کار را با تعداد زیادی از افسران مارین و دزدان دریایی نیو ورلد انجام داده است.

بوا هانکوک رازی را از گذشته با خود حمل می‌کند که افراد قبیله از آن بی‌خبر هستند. او به قبیله‌ی کوجا گفته است که توانایی او برای سنگ کردن افراد نفرینی بوده که او به واسطه‌ی کشتن یک هیولای گورگان به دست آورده است.

هاکی

هانکوک از هاکی هائوشوکو بهره می‌برد که قادر است با یک انفجار بزرگ افراد ضعیف را ناکار کند، اما او در هاکی بوسوشوکو مهارت زیادی دارد و می‌تواند آن را با ضربات پای خود ترکیب کند. او به این واسطه قادر شد از دفاع غیر قابل لمس اسموکر گذر کند. هانکوک همچنین توانایی استفاده از هاکی کنبونشوکو را نیز دارد.

سلاح

بوا هانکوک یک مار بزرگ به نام سالومه را با خود حمل می‌کند. این مار به رنگ سفید و دارای لکه‌هایی قرمز روی بدنش است، یک جمجمه‌ی اسکلتی روی سرش دیده می‌شود و تقریبا همیشه یک لبخند ثابت روی صورتش وجود دارد. این مار اگرچه به عنوان تخت سلطنت هانکوک مورد استفاده قرار می‌گیرد اما قادر است بدن خود را به شکل یک مارپیچ درآورد و در مبارزات مورد استفاده قرار گیرد.

سالومه همچنین قابلیت ردگیری و حس کردن چیزهایی روی سطح اقیانوس را دارد، این مار پیش از آمدن زمین‌لرزه ریش‌سفید قادر به حس کردن آن بود.