ویکی وان پیس

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایمو

اشتراک‌گذاری

ایمو

Imu

ایمو - وان پیس

رمانجی

ایمو

وابسته به

اقامت

اولین نمایش

فصل ۹۰۶
قسمت ۸۸۵

ایمو (Imu) شخصی با رده‌ی فوق‌العاده بالا در دولت جهانی است. او صاحب واقعی تخت سلطنت خالی و فردی است که حتی پنج ارشد نیز به او پاسخگو هستند. با این حال اطلاع از وجود ایمو برای سایر مردم جهان یک راز است.

او اولین بار در آرک لولی نمایش داده شد. به دلیل وضعیت و اقدامات ایمو، او یکی از آنتاگونیست‌های حماسه نهایی محسوب می‌شود. همچنین او یکی از آنتاگونیست‌های کلی مجموعه وان پیس است.

شخصیت

اطلاعات کمی در مورد شخصیت ایمو وجود دارد، اما او علاقه خاصی به مانکی دی. لوفی، مارشال دی. تیچ، شیراهوشی و نفرتاری ویوی پیدا کرده است. در طول رویدادهای نشست لولی، ایمو پوسترها یا عکس‌های این چهار نفر را در اختیار داشت. با این حال ایمو رفتار آرامی از خود نشان داده است، همانطور با پروانه‌های موجود در «اتاق گل‌ها» به آرامی برخورد کرد. اگرچه او در همان لحظه تصاویر مذکور (به جز عکس‌های ویوی) را با استفاده از سلاحی سوراخ کرد و از هم جدا کرد.

ایمو ظلم و بی‌تفاوتی بیشتری نسبت به پنج ارشد نشان داده است. در حالی که این پنج نفر در مورد دستور اعدام دسته جمعی، به منظور محافظت از مخفی‌کاری خود تردید داشتند، اما ایمو در نابود کردن کل جزایر ابایی ندارد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

ایمو
نابودی فوری پادشاهی لولوسیا با فرمان ایمو

دامنه‌ی کامل توانایی‌های ایمو ناشناخته است، اما از آنجایی که او روی تخت سلطنت خالی می‌نشیند و پنج ارشد هم در برابر او تعظیم می‌کنند، نشان از عالی‌ترین اختیارات او در دولت جهانی دارد.

به نظر می‌رسد ایمو دارای یک توانایی یا سلاح بسیار قدرتمند است که امکان نابودی کامل جزایر در عرض چند ثانیه را فراهم می‌کند. این سلاح در آسمانی پوشیده از ابرها ظاهر می‌شود و شانزده پرتوی انرژی شبیه رعد و برق یا لیزر از آن می‌بارد که هدف را در انفجاری عظیم فرو می‌برد و چیزی از آن باقی نمی‌گذارد. این توانایی یا سلاح برای از بین بردن پادشاهی لولوسیا مورد استفاده قرار گرفت و در عرض چند ثانیه شلیک شد.

دگرگونی

ایمو
دگرگونی ایمو

ایمو توانایی تبدیل کردن خود به موجودی عظیم الجثه، جانور-مانند و در عین حال انسان‌نما را دارد که قادر به مصرف آتش است. او حتی سابو که یک کاربر لوگیا است را به شدت مجروح کرد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این توانایی ناشی از قدرت میوه شیطانی از نوع زوئن است یا مربوط به چیز دیگری است.

سلاح‌ها

ایمو یک شمشیر دارد اما تاکنون استفاده از آن در جنگ را نشان نداده است.

صفحات دیگر