ویکی وان پیس

اولتی

اشتراک‌گذاری

اولتی

Ulti

اولتی - وان پیس

پیشه

خاستگاه

سن

۲۲

جایزه شکار

۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

نمایش در

چپتر ۹۷۷
قسمت ۹۸۲

صداپیشه

تومویو کوروساوا

اولتی (Ulti) یکی از اعضای توبیروپو، شش شینوچی قدرتمند از دزدان دریایی جانوران است. او خواهر بزرگتر پیج وان، عضو دیگر توبیروپو است.

نقش و اقدامات او در آرک کشور وانو باعث شد تا او تبدیل به یک آنتاگونیست جانبی در این آرک شود.

شخصیت

اولتی یک زن جوان جسور، گستاخ و زودرنج است، و فردی نیست که به راحتی از یک نزاع لفظی بگذرد و مرتبا افراد علیه خود را تهدید به خشونت می‌کند. رفتار او تا حدی بی‌ثبات است و در لحظه‌ای دوستانه‌ای و بالغانه برخورد می‌کند، و در لحظه‌ای دیگر فریاد می‌زند و صریح و خشن برخورد می‌کند. این رفتار او حتی در مورد افراد خودی هم صادق است و برخی همتایان او نیز از دست او در امان نیستند. او در برابر کایدو همیشه دوستانه و دخترانه رفتار کرده است.

اولتی نسبت به دشمنانش بی‌رحم است و بی‌دریغ در برابر آن‌ها از خشونت استفاده می‌کند. در نبرد، اولتی به دلیل ماهیت تهاجمی که دارد به سرعت به هر حریفش حمله می‌کند.

اولتی همچنین تا حدی فردی انتقام‌جو است. او خیلی زود به شدت عصبانی می‌شود، و معمولا وعده می‌دهد که دشمنانی که به او یا برادرش آسیب زده‌اند باید تقاص پس دهند، حتی در شرایطی که فرد مسئول قوی‌تر او باشند مثل بیگ مام.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

اولتی به عنوان یک توبیروپو از اختیار بالایی در دزدان دریایی جانوران برخوردار است و تنها کایدو و آل-استار بالاتر از او قرار می‌گیرند.

او با جایزه ۴۰۰ میلیون بلی یک مبارز بسیار قدرتمند و جوان است که قادر شد تا لوفی را به چالش بکشد. او در کنار برادرش پیج وان در مقطعی در برابر نامی و اوسوپ قرار گرفتند و به راحتی آن‌ها را شکست دادند، به خصوص اولتی که آسیب جدی به آن‌ها زد.

میوه شیطانی

اولتی میوه شیطانی ریو ریو نو می، مدل: پکی‌سفالوسور را خورده است که یک میوه از نوع زوئن باستانی است. این موضوع به او امکان تبدیل شدن به یک پکی‌سفالوسور کامل یا یک مدل ترکیبی انسانی را می‌دهد. اولتی از فرم کامل خود تنها در مورد حریفان جدی استفاده می‌کند که از تخریب بالایی برخوردار است. در هر دو فرم جمجمه‌ی اولتی به شکل قابل توجهی ضخیم و مستحکم می‌شود و ضربات سر او می‌تواند بسیار سهمگین باشد.

هاکی

اولتی از دو هاکی بوسوشوکو و هاکی کنبونشو استفاده می‌کند. او در مورد اول بسیار ماهر است و می‌تواند با سخت کردن سرش قدرت ضربات خود را افزایش دهد. او با همین ترفند و در تقابل اول خود با لوفی قادر شد تا بر او چیره شود. اولتی همچنین استفاده از هاکی کنبونشوکو را نشان داده است و از طریق آن قادر به حس کردن هاکی لوفی و تشخیص دادن حیات او شده است.