ویکی ناروتو / بوروتو

سومیره کاکی

اشتراک‌گذاری

سومیره کاکی

Sumire Kakei

سومیره کاکی - ناروتو / بوروتو

تولد

۱۲ ژوئن

جنسیت

مونث

پیشه

دستیار کاتاسوکه تونو (تنها در مانگا)

وابسته به

گروه

تیم ۱۵ (تنها در انیمه)
گروه سلاح‌های علمی نینجا

درجه نینجا

خانواده

تانوکی شیگاراکی (پدر) (تنها در انیمه)

گونه طبیعت

رهاسازی آب

سومیره کاکی (Sumire Kakei)، متولد شده با نام سومیره شیگاراکی، یک کونویچی از گروه سلاح‌های علمی نینجا در کونوهاگاکوره است.

بیوگرافی

پیش‌زمینه

بعد از مرگ دانزو شیمورا و افشا شدن وجود روت و فعالیت‌های آن برای عموم، تمام اعضای آن از جمله خانواده سومیره توسط دهکده ترد شدند. این موضوع باعث رشد بیماری مادر سومیره و سپس مردن او شد. مرگ مادر سومیره تاثیرات عمیقی بر او داشت.

پدر سومیره یعنی تانوکی شیگاراکی که یکی از پیروان وفادار دانزو بود، دخترش را از کودکی برای گرفتن انتقام روت آموزش داد و به همین منظور گوزو تنو را روی سومیره قرار داد. سومیره بعد از مرگ پدر و مادرش یتیم شد و با هویت «سومیره کاکی» تصمیم گرفت صبر کند تا در فرصتی مناسب نقشه پدرش را عملی کند.

ورود به آکادمی

او در زمان حضورش در آکادمی با هویت سومیره کاکی شناخته می‌شد و همانند دیگر دانش‌آموزان به فعالیت‌های معمولی خود می‌پرداخت. او بعدها تبدیل به نماینده کلاس خود شد و در همین زمان شروع به پرورش و رشد نوئه کرد.

مدت‌ها بعد، زمانی که او به دلیل جراحاتی در بیمارستان بستری بود متوجه افشای هویتش شد و به همین ترتیب برای کامل کردن ماموریتش بیمارستان را ترک کرد. او نوئه را احضار کرد تا به دهکده حمله کند، کمی بعد وقتی با بوروتو و میتسوکی روبرو شد اذعان کرد که وجود او تنها به خاطر گرفتن انتقام بوده است. او اشاره داشت که برای کامل کردن توسعه چاکرای نوئه به خود او نیاز است و سپس نوئه او را گرفت. بوروتو و میتسوکی به دنبال او وارد بُعد درونی نوئه شدند. در آنجا سومیره به نوئه دستور داد تا چاکرای او را بگیرد تا نقشه پدرش را تکمیل کند، با این حال نوئه از این کار امتناع می‌کرد. بوروتو اشاره کرد که سومیره نوئه را برای مدت طولانی پرورش داده و حالا نوئه او را همانند والدین خود می‌داند.

بوروتو با حرف‌هایش سعی کرد خشم او را بکاهد و در این امر نیز موفق بود. با آرام‌تر شدن سومیره گوزو تنو تضعیف شد و بُعدی که آن‌ها درون آن بودند شروع به فرو ریختن کرد. بوروتو اقدام به نجات او کرد و همه به کونوها بازگشتند. بعد از بازگشت سای و گروهش سومیره را با خود بردند، سومیره قبول کرد که زندگی خود را دوباره بسازد. در هنگام رفتن او، بوروتو به او گفت که نوئه همچنان وجود دارد و این موضوع باعث خوشنودی سومیره شد.

با وجود این که سومیره قبول کرده بود که خود را تغییر دهد، و هیچ تلفاتی نیز به جا نمانده بود، به او ارفاق‌هایی شد، با این حال او باید در یک سلول نگهداری می‌شد. مدت کوتاهی پس از آن شینو، معلم او به دیدارش رفت، او به سومیره پیشنهاد کمک در بازسازی زندگی‌اش را داد و تاکید کرد که او دیگر ابزار پدرش نیست. در نهایت سومیره عفو شد و دوباره به آکادمی بازگشت. او هنگام بازگشت به کملاسی‌هایش اشک شوق می‌ریخت و آن‌ها نیز از دیدن او خوشحال بودند.

دانستنی‌ها

  • سومیره به معنای بنفشه است.
  • سرگرمی‌های سومیره جمع کردن پول و درست کردن تسوکه‌مونو است.