ویکی ناروتو / بوروتو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کازکاگه (Kazekage)

اشتراک‌گذاری

کازکاگه (Kazekage به معنای سایه باد) عنوان کاگه در سوناگاکوره است که به رهبر این دهکده داده می‌شود. کازکاگه معمولا قوی‌ترین شینوبی در دهکده است. در رمان گارا هیدن مقام Kazekage به صورت وراثتی، یا حداقل وابسته به بستگان شایسته کازکاگه آورده شده است. این به معنای حضور پر رنگ اعضای قبیله Kazekage است.

این عنوان گاهی نفرین شده قلمداد می‌شود چرا که تمام کازکاگه‌ها از جمله شخص کنونی مرگ‌های ناخوشایندی را به دستان قاتلان تجربه کرده‌اند. مصالح دهکده در نبود مقام Kazekage به طور موقت توسط شورای سونا تصمیم‌گیری می‌شود. مجسمه‌ی تمام کازکاگه‌های سابق در این شورا وجود دارد.

فهرست کازکاگه ها

رتو: اولین کازکاگه که سوناگاکوره را در سرزمین باد تاسیس کرد. گفته شده او با قدرتش تمام شینوبی‌های بیابان را تحت کنترل خود درآورده است.

شامون: دومین Kazekage سوناگاکوره و اولین کسی که به تحقیق در مورد جینچوریکی برای افزایش قدرت دهکده پرداخت.

کازکاگه سوم: از او به عنوان قوی‌ترین Kazekage یاد می‌شود.

راسا: چهارمین Kazekage که برای توانایی‌اش در استفاده از شن طلایی شناخته می‌شود. یک-دم در جوان‌ترین پسر او یعنی گارا مهر و موم شده بود.

گارا: او از زمان تولد جینچوریکی شوکاکو یک-دم است و به همین دلیل مردم دهکده سونا او را به چشم یک هیولا می‌بینند. گارا بدون داشتن ارتباط با کسی بزرگ شد و به همین خاطر از دنیا نفرت داشت و نفرتش را با کشتن افراد اطرافش نشان می‌داد. بعد از این که از ناروتو اوزوماکی، یک جینچوریکی همانند خود شکست خود قدرت را در دوستی پیدا کرد و رفتار او را پیشه کرد. او تبدیل به پنجمین Kazekage دهکده سونا شد تا از این مکان و تمام افرادی که در آن زندگی می‌کنند محافظت کند.

سایر‌

چهارمین کارکاگه تقلبی

اوروچیمارو: بعد از کشته شدن کازکاگه چهارم، اوروچیمارو با پوشش صورت خود برای چند هفته نقش کازکاگه چهارم را بازی کرد تا به کمک سوناگاکوره نقشه خود برای حمله به کونوها را عملی کند. او هنگام شروع مبارزه با استاد سابقش هیروزن ساروتوبی پوشش خود را کنار زد.

صفحات دیگر