ویکی ناروتو / بوروتو

هیدان

اشتراک‌گذاری

هیدان

Hidan

هیدان - ناروتو / بوروتو

تاریخ تولد

۲ آوریل

جنسیت

مذکر

سن

بخش دوم: ۲۲

دسته‌بندی

وابسته به

یوگاکوره
آکاتسوکی

شریک

کاکوزو

نمایش در

جلد ۳۵، فصل ۳۱۲ ناروتو (مانگا)
قسمت ۷۱ ناروتو شیپودن (انیمه)

هیدان (Hidan) یک نینجای درجه S است که از دهکده یوگاکوره جدا شد و بعدها به آکاتسوکی پیوست. در گروه آکاتسوکی، با وجود این که او و کاکوزو با هم اختلاف داشتند اما با یکدیگر همکار شدند. کیسامه هوشیگاکی آن دو را با خنده ترکیب زامبی خطاب می‌کرد. در زمان معرفی توبی، هیدان دومین فرد در میان جدیدترین اعضای آکاتسوکی بود.

پیش‌زمینه

در مقطعی هیدان دهکده خود را ترک کرد تا به یک آیین فرقه‌ای به نام جاشین بپیوندد، آیینی که هدفش چیزی جز کشتار نبود. او از طریق آزمایش‌هایی با تکنیک سری جاشین، قادر به دستیابی به جاودانگی شد.

در این انیمه، یوگاكوره از آكاتسوكی درخواست کرد تا هیدان را به خاطر اقدامات آدمکشی‌اش حذف كند که این موضوع باعث شد تا پین سه نفر از این سازمان شامل ایتاچی اوچیها، كونان و كاكوزو را برای رسیدگی به این موضوع اعزام کند. پس از مواجه شدن هیدان با این سازمان، او سعی کرد تا كاكوزو را بکشد و موفق به نابود کردن یكی از قلب‌های او شد. این اتفاق باعث شد تا کونان به هیدان فرصت عضویت در آکاتسوکی را بدهد، که هیدان آن پذیرفت. دلیل پیوستن او بیشتر به خاطر علاقه‌مند شدن هیدان به کاکوزو بود که او نیز یک پیشگام در جاودانگی بود. هیدان پس از پیوستن به این گروه، با کاکوزو همکار شد و وظیفه‌ی اسیر کردن جینچوریکی دو-دم را بر عهده گرفت.

مدتی بعد، هیدان و کاکوزو با ساسوری و دیدارا ملاقات کردند تا در مورد ماموریت‌های جدید خود که توسط آکاتسوکی تعیین شده بود گفتگو کنند. آن‌ها انتخابی میان یک ماموریت پولساز و یک ماموریت جنگی داشتند، که وقتی ساسوری و دیدارا هیچ علاقه‌ای به ماموریت پولی نشان ندادند، کازوکو این ماموریت را برگزید که باعث ناراحتی هیدان شد. این دو وظیفه اسیر کردن جینچوریکی هفت-دم را بر عهده گرفتند و هیدان برای ردیابی این هدف کاکوزو را همراهی کرد. پس رویارویی با فو (Fū)، هیدان از این موضوع مبهوت شد که فو علی‌رغم دانستن در مورد تاریخچه کاکوزو، قصد دارد با این شینوبی سرکش دوست شود.

توانایی‌ها

آمار و ارقام