ویکی ناروتو / بوروتو

رین نوهارا

اشتراک‌گذاری

رین نوهارا

Rin Nohara

رین نوهارا - ناروتو / بوروتو

تاریخ تولد

۱۵ نوامبر

جنسیت

مونث

طبقه‌بندی

نینجای پزشکی
جینچوریکی

جانور دم-دار

ایسوبو

وابسته به

درجه نینجا

بخش اول: چونین

گونه طبیعت

رهاسازی آتش
رهاسازی آب
رهاسازی یانگ

اولین نمایش

جلد ۲۷، چپتر ۲۳۹ ناروتو (مانگا)
قسمت ۱۱۹ ناروتو شیپودن (انیمه)

رین نوهارا (Rin Nohara) یکی از اعضای کنوهاگاکوره و عضوی از تیم میناتو بود. او طی یک طرح پیچیده توسط نیروهای دهکده کیریگاکوره مجبور شد تا به جینچوریکی سه-دم تبدیل شود و دهکده‌ی خودش را نابود کند. با این حال، رین در نهایت برای اطمینان یافتن از امنیت دهکده‌اش و افرادی که دوست داشت، خودش را قربانی کرد.

پیش‌زمینه

در طول جنگ جهانی سوم شینوبی، تیم میناتو مامور تخریب پل کنابی بود. در حین انجام این ماموریت، رین توسط نیروهای کیریگاکوره اسیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او بعدا توسط کاکاشی و اوبیتو نجات یافت. اگرچه آن‌ها موفق به نجات او شدند، اما اوبیتو در غاری که رین زندانی شده بود گرفتار شد و زیر آوار ماند. اوبیتو قبل از این که بمیرد از رین خواست که شارینگان خودش را به کاکاشی پیوند بزند چرا که چشم کاکاشی مدتی قبل برای نجات اوبیتو آسیب دیده بود. رین بلافاصله مرحله انتقال را شروع کرد و پس از آن، با آمدن نیروهای دشمن رین و کاکاشی مجبور به فرار شدند. میناتو سپس به آن‌ها اضافه شد و پس از بهبودی کاکاشی، تیم به تکمیل ماموریت خود در تخریب پل ادامه داد.

مدتی پس از وقایع  پل کنابی، مادارا اوچیها با جا زدن خودش به عنوان عاملی از کیریگاکوره به طور مخفیانه رین را ربود و جانور ایزوبو (سه-دم) را در او مهر و موم کرد. او همچنین از یک برچسب نفرین ممنوعه استفاده کرد تا در زمان بازگشت رین به کونوها، جانور دم-دار در این دهکده آزاد شود. مدتی بعد کاکاشی موفق به یافتن رین شد. رین با اشاره به تبدیل شدنش به یک جینچوریکی از کاکاشی خواست تا او را بکشد و از این طریق از دهکده محافظت کند، اما کاکاشی قبول نکرد.

با این حال، رین همچنان ترجیح داد تا خودکشی کند و امنیت کونوها حفظ کند. او در حین یک نبرد خود را در مسیر چیدوری کاکاشی قرار داد تا کشته شود. هیچ یک از رین و کاکاشی از حضور اوبیتو (که زنده مانده بود) در آنجا خبر نداشتند. با این اتفاق هر دوی کاکاشی و اوبیتو مبهوت شدند. چند ثانیه بعد کاکاشی به دلیل خستگی از حال رفت، و اوبیتو که شاهد این صحنه بود با بی‌رحمی و خشونت بسیار همه‌ی نینجاهای دشمن را قتل عام کرد. او با در آغوش گرفتن بدن بی‌جان رین سوگند خورد که جهانی بسازد که در نهایت او و رین بتوانند دوباره در کنار هم باشند.

رین نوهارا
رین خودش را در مسیر چیدوری کاکاشی قرار می‌دهد

مشخص نیست که بدن رین پس از مرگ چه شد، اما فرض بر این است که اوبیتو آن را دفن کرده است یا این که افراد کونوها آن را کشف کرده‌اند و در گورستان دهکده دفن کرده‌اند.