ویکی موشوکو تنسی: تناسخ بیکار

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

موشوکو تنسی (لایت ناول)

اشتراک‌گذاری

موشوکو تنسی

Mushoku Tensei

موشوکو تنسی (لایت ناول) - موشوکو تنسی: تناسخ بیکار

نویسنده

ریفوجین نا موگونوته

تصویرگر

شیروتاکا

شروع پخش

۲۳ ژانویه ۲۰۱۴

جلدها

۲۴

ناشر

مدیا فکتوری (ژاپنی)
سون سیز انترتیمنت (انگلیسی)

موشوکو تنسی: تناسخ بیکار (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation) یک مجموعه لایت ناول فانتزی به نویسندگی ریفوجین نا ماگونوته و تصویرگری شیروتاکا است. این مجموعه درباره یک مرد بیکار است که پس از یک تصادف خیابانی در قالب رودئوس گریرات و در یک دنیای جادویی تناسخ پیدا می‌کند، جایی که او سوگند می‌خورد طوری زندگی کند که دیگر احساس پشیمانی نکند.

پیش‌زمینه

موشوکو تنسی یک وب ناول نوشته شده توسط ریفوجین نا ماگونوته است. این رمان تحت وب در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۲ در وب سایت شوستسوکا پخش شد و به سرعت در این سایت شناخته شد. این مجموعه خیلی زود توسط مدیا فکتوری به چاپ رسید و انتشار آن در قالب یک مجموعه لایت ناول از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۴ به طور رسمی شروع شد که با تصویرگری شیروتاکا همراه بود.

یک اقتباس مانگایی از این لایت ناول توسط یوکا فوجیکاوا تصویرگری شده است که مدت کوتاهی پس از لایت ناول در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ توسط مدیا فکتوری منتشر شد و به شکل سریالی در مجله ماهانه کمیک فلپر در دسترس قرار گرفت. یک اقتباس انیمه‌ای نیز از این مجموعه توسط اگ فریم و استودیوی بایند تولید شده است که پخش آن از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۱ شروع شد.

داستان

یک NEET ناشناس ۳۴-ساله ژاپنی به دنبال مرگ والدینش از خانه‌ی خود بیرون انداخته شد. او پس مقداری تفکر و تامل به این نتیجه رسید که زندگی او در نهایت بی‌معنی بوده است. او یک کامیون تندرو را که به سمت گروهی از نوجوانان حرکت می‌کرد دنبال کرد تا حداقل برای یک بار در زندگی خود کاری معنادار کرده باشد. او موفق شد قبل مرگش یکی از آن‌ها را از خطر دور کند. سپس او در بدن نوزادی بیدار شد و متوجه شد که در دنیایی از شمشیر و جادو دوباره تناسخ پیدا کرده است. او تصمیم گرفت هویت قبلی خود را کنار بگذارد و زندگی جدیدی را با هویت رودئوس گریرات شروع کند. رودئوس به دلیل موارد ارثی و آموزش‌های اولیه در جادو مهارت بالایی پیدا کرد. در دوران کودکی او از شاگردان جادوگر شیطانی یعنی روکسی میگوردیا بود، و از دوستان یک نیمه-انسان به نام سیلفیت بود. همچنین او در همان سنین پایین به معلم جادوی یک نجیب‌زاده به نام اریس بورئاس گریرات تبدیل شد.

صفحات دیگر