ویکی دنیای سینمایی مارول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ترور اسلاتری

اشتراک‌گذاری

ترور اسلاتری

Trevor Slattery

ترور اسلاتری - دنیای سینمایی مارول

نام مستعار

ماندارین

نژاد

انسان

تابعیت

بریتانیایی
انگلیسی

نژاد

انسان

وابسته به

A.I.M (قبلا)

نمایش‌ها

بازیگر

بن کینگسلی

ترور اسلاتری (Trevor Slattery) بازیگری است که با وجود اعتیاد به مواد مخدر و مشکلات قانونی که داشت، توسط دانشمندی به نام آلدریچ کیلیان به کار گرفته شد تا نقش یک تروریست به نام ماندارین را بازی کند. او در نقش ماندارین با پذیرفتن مسئولیت حوادث گسترده‌ای که ناشی از آزمایش‌های کیلیان بود، مردم را متقاعد کرد که او سازمان تروریستی بدنام ده حلقه را فرماندهی می‌کند، و در نهایت تبدیل به وحشتناک‌ترین تروریست غرب شد.

در مقطعی اسلاتری به خاطر همکاری با کیلیان توسط تونی استارک دستگیر شد و در زندان سیگیت حبس شد. اسلاتری در دوران حبسش مصاحبه‌ای را پیرامون داستان زندگی خود با جکسون نوریس انجام داد، که بعدا مشخص شد نوریس ماموری از ده حلقه است که نقشه داشته او را برباید و به «ماندارین» حقیقی یعنی شو ون‌وو تحویل دهد.

ون‌وو در ابتدا قصد داشت به خاطر جعل کردن هویتش توسط اسلاتری او را اعدام کند اما اسلاتری نمایشی را بازی کرد که ده حلقه را تحت تاثیر قرار داد و همین کافی بود تا ون‌وو تصمیم بگیرد به جای کشتن اسلاتری، او را زندانی کرد تا به عنوان دلقک ده حلقه از آن بهره ببرد. اسلاتری در طول بازداشت خود با یک دیجیانگ (نوعی موجود افسانه‌ای در قلمروی تا لو) روبرو شد و بعدا او را همانند یک حیوان دست‌آموز و با نام موریس در کنار خود نگه داشت. سرانجام اسلاتری با فرزندان ون‌وو یعنی شانگ چی و شو شیالینگ و همچنین کتی چن دیدار کرد که آن‌ها نیز زندانی شده بودند. اسلاتری با همراهی این افراد قادر به فرار از مقر ده حلقه شد و با کمک موریس آن‌ها به قلمروی تا لو هدایت شدند. زمانی که ون‌وو و ده حلقه به دنبال آن‌ها وارد این بُعد شدند، اسلاتری در نبردی متعاقب شرکت کرد و زنده ماند. بعد از پایان یافتن این ماجرا اسلاتری به همراه موریس در تا لو باقی ماند.

توانایی‌ها

  • خبره در بازیگری
  • دوزبانه
صفحات دیگر