ویکی دنیای سینمایی مارول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تا لو

اشتراک‌گذاری

تا لو

Ta Lo

تا لو - دنیای سینمایی مارول

موقعیت

مکان برجسته

روستای باستانی
دروازه‌های تاریک

ساکنان برجسته

گوانگ بو
یینگ نان
یینگ لی
موریس

تا لو (Ta Lo) بُعدی درون چندجهانی است که تنها از طریق یک پورتال قابل دسترس است. این درگاه توسط یک جنگل پیچ در پیچ متحرک محافظت می‌شود، که هر ساله در شروع فستیوال چینگ‌مینگ یک مسیر امن را باز می‌کند. تا لو دارای بومیان روستایی و همچنین خاستگاه موجوداتی از اسطوره‌شناسی باستانی چین است که توسط محافظ بزرگ فرماندهی می‌شود.

تاریخچه

تاریخ باستان

هزاران سال پیش، مردم تا لو در کمال صلح زندگی می‌کردند تا این که ساکن تاریکی و ارتش روح خواران او به این روستا حمله کردند و تقریبا به یک قلمروی زمینی فرار کردند. با این حال رهبران تا لو یک ارتش متشکل از عالی‌ترین جنگجویان را تشکیل دادند تا با این تهدید مبارزه کنند، اما آن‌ها تا پیش از رسیدن محافظ بزرگ تقریبا شکست خوردند. در نهایت آن‌ها به همراه محافظ بزرگ قادر شدند تا ساکن تاریکی را به قلمروی خود در پشت دروازه تاریک بازگردانند، و از آن زمان به نگهبانی از آن پرداختند.

در جستجوی تا لو

ماندارین پس از پی بردن به افسانه تا لو شروع به جستجو برای یافتن این شهر کرد تا آن را فتح کند. با این حال جنگل مارپیچ تقریبا باعث مرگ او و سربازانش شد. سرانجام ون‌وو خودش با ادامه‌ی جستجو قادر به گذر از این مارپیچ شد و با محافظ دروازه یعنی یینگ لی روبرو شد. این دو با یکدیگر درگیر شدند اما سپس عاشق یکدیگر شدند. ون‌و و یینگ لی سرانجام با هم ازدواج کردند و یک خانواده را تشکیل دادند.

با این حال بعد از کشته شدن یینگ لی توسط باند آهنین، ون‌وو باری دیگر به سراغ این شهر آمد به این امید که همسر و خانواده‌اش را بازیابی کند، اما او در واقع توسط روح خواران فریب خورده بود تا او عاملی برای رهاسازی ساکن تاریکی شود.

صفحات دیگر