بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لباس سیاه

اشتراک‌گذاری

لباس سیاه

Black Suit

لباس سیاه - Marvel's Spider Man

نیازمندی

کامل کردن ماموریت "Good Men"

استایل

خیر

لباس سیاه (Black Suit) یکی از لباس‌های اولیه‌ای است که پیتر پارکر در Marvel's Spider-Man 2 از آن استفاده کرد. این لباس از سمبیوت فرازمینی ونوم ایجاد شده است، موجودی که قبلا تحت مالکیت آسکورپ بود. این اورگانیسم راه خود را به بدن پارکر پیدا کرد و با لباس پیشرفته جدید او ترکیب شد. از این رو پارکر به میزبان بعدی ونوم پس از هری آزبورن تبدیل شد. فرم متلاطم این لباس پس از ورود به دگرگونی سیمبیوت سرج (Symbiote Surge) لباس سیمبیوت است.

خصوصیات

این لباس در واقع فرم حیات یک ارگانیک است که از سیاره دیگری سرچشمه گرفته است. لباس ساه دارای بافت خشن با برجستگی‌های سفید رنگ است. در صورت عدم استفاده، می‌تواند به لباس‌های معمولی مشکی رنگ تبدیل شود.

همانطور که در مورد هری و پیتر دیده شد، این لباس چندین توانایی پیشرفته برای کمک به کاربر در نبرد فراهم دارد. این ویژگی‌ها شامل افزایش دامنه ضربات کاربر با پیچک‌های بزرگ و قدرتمند می‌شود که می‌توان از آن برای ضربه زدن، گرفتن و پرتاب کردن چندین دشمن به طور همزمان استفاده کرد. لباس آنتی-ونوم بسیاری از قابلیت‌های فیزیکی این لباس را دارد.

بازسازی کردن از دیگر توانایی‌های قابل توجه لباس سیمبیوت است. از این رو وقتی در اثر صدا یا الکتریسیته آسیب ببیند می‌تواند خود را ترمیم کند و این ظرفیت بازسازی به میزبان نیز گسترش می‌یابد. این سیمبیوت در واقع عامل درمان بیماری هری و همچنین در مقطعی زنده نگه داشتن پیتر پس از ضربه‌ی چاقو بوده است.

سیمبیوت به طور قابل توجهی توانایی‌های فیزیکی میزبان خود را افزایش می‌دهد. همچنین سرعت کاربر را افزایش می‌دهد و امکان پرواز در هوا را فراهم می‌کند.

ویژگی منحصر به فرد

از آنجایی که این لباس یک سمبیوت ونوم است، دارای تارهای مشکی رنگ سیمبیوت است. همچنین در اجرای حرکات Spider-Dash و Spider-Jump از پیچک‌های سیمبیوت استفاده می‌کند.

صفحات دیگر