ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گیوتارو

اشتراک‌گذاری

گیوتارو

Gyutaro

گیوتارو - شیطان کش

کانجی

妓夫太郎

نام مستعار

گیوتارو شابانا (آکادمی کیمتسو)

نژاد

انسان (قبلا)

سن

۱۳ (انسان)
بیش از ۲۰۰ (از لحاظ زمانی)

جنسیت

مذکر

وابسته به

بستگان

داکی (خواهر جوان‌تر)
مادری بی‌نام

اولین نمایش

فصل ۸۵ (مانگا)

گیوتارو (Gyutaro) یکی از آنتاگونیست‌های محوری آرک ناحیه سرگرمی، و عضوی از دوازده کیزوکی بود که به طور مشترک با خواهرش داکی جایگاه رتبه بالایی ششم را به خود اختصاص داده بود.

بیش از یک قرن پیش، گیوتارو یک کودک انسان بود که به عنوان یک شرخر در ساحل رودخانه راشومون یوشیوارا، پایین‌ترین طبقه از ناحیه سرگرمی کار می‌کرد، تا این که او و داکی شخصا توسط دوما به شیطان تبدیل شدند.

تاریخچه

زندگی انسانی

گیاتارو در فقر و در پایین‌ترین طبقه از ناحیه سرگرمی متولد شد. مادرش اغلب از تولدش قصد سقط جنین داشت و کتک زدن سعی می‌کرد او را بکشد، چرا که قادر به تامین هزینه تغذیه او نبود.

او در تمام دوران کودکی به دلیل ظاهر، صدا و بهداشت نامناسبش از سوی دیگران مورد سرزنش قرار می‌گرفت. او بدون پول و غذا مجبور به خوردن حشرات و موش بود که با تنها اسباب بازی خود که یک داس بود آن‌ها را می‌کشت. هنگامی که خواهرش، اومه به دنیا آمد، او احساس غرور کرد و به عنوان یک «شرخر» در منطقه شروع به کار کرد.

وقتی داکی سیزده ساله بود، یک روز که گیاتارو به خانه برگشت، متوجه شد که خواهرش بسته، سوخته و در گودالی رها شده تا بمیرد. دلیل این اقدام این بود که داکی یک سامورایی را با سنجاق سر کور کرده بود. گیاتارو به داخل خندق پرید و گریان خواهرش را در آغوش گرفت. در همین حین همان سامورایی که او را کور کرده بود ظاهر شد و به پشت سر گیوتارو رفت و سعی کرد که او را بکشد. با این حال قبل از اینکه سامورایی بتواند آن‌ها را بکشد، گیوتارو موفق شد از خندق به بیرون بپرد و در نهایت صورت سامورایی را دو نیم کرد.

گیوتارو با وجود مجروح شدن، جسد خواهرش اومه را در سرتاسر منطقه هاناماچی با خود حمل کرد، اما در نهایت با این حقیقت سخت و بی‌رحم روبرو شد که کسی نسیت که به آن‌ها کمک کند. آن‌ها دائما توسط دیگران نادیده گرفته می‌شدند و هر گونه کمکی از سوی آن‌ها انکار می‌شد. او در نهایت تسلیم خستگی شد و هم خودش و هم اومه در آستانه مرگ بودند. در این حین دوما، که در آن زمان رتبه ششم بالایی بود و در این منطقه پرسه می‌زد، آن‌ها را یافت. سپس او به آنها پیشنهاد داد که تبدیل به شیطان شوند تا کمک او را دریافت کنند. او خود را یک «مرد خوب» خطاب کرد و چند قطره از خون خودش را به آن‌ها داد تا تحولات بدن‌شان آغاز شود. دوما مشتاقانه این دو را به چالش کشید تا آنقدر قدرتمند شوند که توسط موزان انتخاب شوند و در دوازده کیزوکی جایی پیدا کنند.

زندگی شیطانی

گیوتارو و خواهرش به عنوان یک شیطان در ناحیه سرگرمی ساکن بودند و به ترساندن ساکنان آن و عیاشی می‌پرداختند. بعد از گذشت چند سال این دو سرانجام توسط «مردی» مورد تصدیق قرار گرفتند و در گروه دوازده کیزوکی رتبه‌ی رده‌ی بالایی شش را گرفتند.

مدت‌ها بعد، گیوتارو موفق به کشتن و خوردن حداقل سیزده هاشیرا از دسته شیطان‌کش‌ها شد و در همین زمان خواهر او قادر به کشتن هفت هاشیرا شد.

توانایی‌ها

گیوتارو به عنوان یک شیطان رده بالایی از قدرت بالایی برخوردار است و با بیش از یک قرن تجربه در مبارزه کردن دارد که همین او را به فردی مرگبار تبدیل کرده است. مهارت‌ها و توانایی‌های بی‌کران او در مبارزه آسانی که با دوی تنگن اوزوی و تانجیرو کامادو داشت قابل مشاهده است.

یکی دیگر از مواردی که قدرت مرگبار او را نشان می‌دهد این است که او حتی بعد از کشته شدن در نبرد نیز همچنان قادر به وارد کردن صدمات مرگبار به تنگن، تانجیرو و اینوسوکه شد، به طوری که اگر ویژگی منحصر به فرد نزوکو نبود آن‌ها کشته می‌شدند. گیوتارو حتی در زمانی که یک کودک بود قادر شد به هیچ آموزشی یک شیمشیرزن بزرگسال را شکست دهد.

توانایی‌های شیطانی

 • جداسازی هسته: گیوتارو این توانایی را داشت که «هسته» خود را به طور کامل از بدن خود جدا کند، به طوری که این هسته می‌تواند در بدن خواهرش داکی کاشته شود، و در این صورت تمام توانایی‌ها و قدرت‌های خواهرش تقویت می‌شود. از این طریق، گیوتارو قادر به یک ارتباط روانی با داکی است و می‌تواند هر کاری را که او انجام می‌دهد ببیند، بشنود و حس کند و حتی بدن او را در اختیار داشته باشد و کنترل کند.
  • مصونیت از مرگ با قطع سر: او با جداسازی «هسته» از بدن خود می‌تواند از بریدن شدن سرش با شمشیرهای نیچیرین در امان باشد. به این ترتیب او و خواهرش نمی‌توانند کشته شوند، مگر این که به طور همزمان سر هر دوشان بریده شود.
  • بیولوژی مشترک: گیوتارو و داکی دارای یک ویژگی نسبتا غیرعادی بودند که در دیگر شیاطین دیده نمی‌شود. با وجود این که این خواهر و برادر دو فرد جدا از هم هستند اما اساسا یک بدن واحد دارند.
  • ادراک فراحسی
 • دستکاری گوشت
 • پایداری عظیم
 • واکنش‌ها و سرعت بالا
 • تولید سم
 • تحمل و استقامت نامحدود

سبک مبارزه

 • مهارت کاما: گیوتارو مهارت بالایی در استفاده از دو کامای گوشتی خود دارد. او بیش از یک قرن را تمرین کرده است تا از هاشیرا که قدرتمندترین شمشیرزنان هستند پیشی بگیرد. او حتی پیش از تبدیل شدن به یک شیطان نیز در استفاده از کاما مهارت داشت. او با توانایی‌های شیطانی خود قادر است کامای خود را از راه دور کنترل کند.

هنر خون شیطان

 • دستکاری خون: این توانایی به او اجازه می‌دهد تا از گوشت خود کاما تولید کند. همچنین او قادر است خون خود را به شکل داس جامد درآورد و از آن برای حملات دوربرد استفاده کند.
گیوتارو
گیوتارو در حال کنترل خون خود برای حمله به تنگن

تجهیزات

 • کامای گوشتی: گیوتارو یک جفت کاما از گوشت و خون خودش حمل می‌کرد. این‌ها ابزار اصلی او در نبرد بودند و به شدت تیز و با دوام بودند که می‌توانستند به راحتی گوش را برش دهند و حملات شمشیرهای نیچیرین را مسدود کنند.
صفحات دیگر