ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هانتنگو

اشتراک‌گذاری

هانتنگو

Hantengu

هانتنگو - شیطان کش

کانجی

半天狗

نژاد

انسان (قبلا)

جنسیت

مذکر

اولین نمایش

فصل ۹۸ (مانگا)
قسمت ۴۵ (انیمه)

صداپیشه

توشیو فوروکاوا

هانتنگو (Hantengu) عضوی از دوازده کیزوکی بود که جایگاه رتبه بالایی چهارم را به خود اختصاص داده است. او در کنار گیوکو آنتاگونیست اصلی آرک روستای شمشیرساز است.

تاریخچه

زندگی به عنوان انسان

هانتنگو به عنوان یک انسان به خاطر انجام جنایت‌هایی فجیع شناخته می‌شد. او در چندین شهر و شهرک اقدام به دزدی و قتل مردم بی‌گناه کرده بود، در حالی که خودش ادعا می‌کرد این جنایت‌ها کار او نیست. او «دستان» خود را به خاطر اقداماتش سرزنش می‌کرد، و این موضوع نشان از ناپایداری روانی و هذیان‌های احتمالی او بود.

سرانجام او توسط یک مامور بالا-رتبه دستگیر شد و به خاطر اقدامتش محکوم به مرگ شد. زمانی که او در زندان منتظر اجرای اعدامش بود، موزان کیبوتسوجی به سراغش آمد و پیشنهاد «کمک» کردن به او برای بیرون آمدن از این وضعیت را داد. موزان مقداری از خون خود را به او داد و هانتنگو را تبدیل به یک شیطان کرد.

زندگی به عنوان شیطان

او بعد از دگرگونی‌اش اقدام به فرار از زندان کرد و آن ماموری که او را محکوم به مرگ کرده بود را خاموش کرد. با این حال آن مامور در آخرین نفس‌هایش به او گفت که کشتن و ساکت کردن او موضوع را حل نخواهد کرد و سرانجام گناهان او در آینده گریبانش را خواهد گرفت.

هانتنگو در طول ۲۰۰ سال بعدی، یک هنر منحصر به فرد و بسیار قدرتمند از هنر خون شیطان را توسعه داد. تمام احساسات قدرتمندی که او در طول زندگی احساس می‌کرد به کلون‌هایی جوان تر از خودش تبدیل شدند که همگی مجهز به قدرت‌ها و شخصیت‌های منحصر به فردی بودند. با گذشت زمان، او در نهایت به مقام رتبه بالایی چهارم در دوازده کیزوکی دست یافت.

توانایی‌ها

هانتگو که دارنده چهارمین رتبه برتر در دوازده کیزوکی است و از این رو یک شیطان بسیار قدرتمند است. او از طریق هنر خون شیطان قادر به ایجاد چهار کلون است که تجلی احساسات او هستند و هر کدام از آن‌ها ظرفیت یک شیطان درجه بالا را دارند. ترکیب این کلون‌ها نیز می‌تواند کلون دیگری را شکل دهد. گنیا گفته است که شکست دادن هانتگو به طور خاصی دشوار است زیرا شیطان‌کش‌ها باید یک بازی موش و گربه را طی کنند و بدن اصلی او را جستجو کنند.

هانتنگو (ترس)

 • مخفی‌کاری پیشرفته: هانتنگو مهارت بسیار زیادی در مخفی‌کاری دارد. او در دهکده شمشیرساز به راحتی به یکی از حیاتی‌ترین و مستحکم‌ترین پایگاه‌های سپاه شیطان‌کش نفوذ کند، بدون اینکه هیچ یک از شیطان‌کش‌های مستقر در آنجا متوجه شوند.
 • پایداری بالا
 • واکنش و سرعت بالا
 • تغییر اندازه: هانتگو این قادر است به میل خود اندازه‌ی بدنش را تغییر دهد. او از کوچک کردن بدن خود برای اهداف مخفی‌کاری استفاده می‌کند.

سیکیدو (خشم)

 • جذب بیولوژوکی: سکیدو توانایی جذب بدن کاراکو، اوروگی و آیزتسو را به نمایش گذاشته است که با ترکیب آن‌ها زوهاکوتن پدیدار می‌شود.
 • دستکاری گوشت: همانند تمام شیاطین، سکیدو توانایی کنترل و تغییر بدن خود را تا حد معینی دارد. او از این توانایی برای شکل دادن به گوشت خود استفاده می‌کند.
 • واکنش و سرعت بالا

کاراکو (خرسندی)

 • دستکاری گوشت
 • قدرت بالا
 • تحمل و استقامت بی‌نهایت

آیزتسو (اندوه)

 • دستکاری گوشت
 • تحمل و استقامت بی‌نهایت

اوروگی (لذت)

 • فیزیولوژی پرنده: اوروگی توانایی تقلید ویژگی‌ها و توانایی‌های موجودات پرنده را دارد و بال‌های بزرگ و چنگال‌های تیزی دارد. این بال‌های بزرگ به اوروگی توانایی پرواز با سرعت‌های فوق‌العاده را می‌دهد در حالی که چنگال‌هایش به اندازه‌ای قدرتمند است که می‌تواند الماس را برش دهد. اشکالی که در این توانایی وجود دارد این است که بدن او باید بسیار سبک باشد تا بتواند پرواز کند و این به حریفانش فرصت می‌دهد تا از توانایی پرواز اوروگی علیه او استفاده کنند.

زوهاکوتن (تنفر)

 • هاله‌ی تهدیدآمیز: زوهاکوتن دارای یک حضور بسیار تهدیدآمیز است. تانجیرو تحت تاثیر نگاه زوهاکوتن نفسش خفه شد و درد شدیدی را در قلبش احساس کرد. هاله‌ی او به حدی قوی است که گنیا به سختی می‌توانست روی پای خود بایستد.

اورامی (ناخشنودی)

 • تغییر اندازه: اورامی نشان داده است که قادر است بدن خود را به حدی بزرگ کند که هانتنگو در قلبش پنهان شود.

سبک مبارزه

هنر خون شیطان

هانتنگو

تجلی احساسات: هنر شیطان خونی هانتنگو به او اجازه می‌دهد تا احساسات خود را به عنوان کلون‌هایی جوان و قدرتمند با ظاهر، شخصیت و توانایی‌های منحصر به فرد ایجاد کند. هر یک از این کلون‌ها حول احساسات خاصی متمرکز شده‌اند که هانتگو قبلا آن را احساس کرده است. هر یک از آن‌ها با یک کانجی علامت‌گذاری شده‌اند که روی زبانشان قابل مشاهده است. هانتنگو می‌تواند این کلون‌ها را هر طور که صلاح بداند کنترل کند، اگرچه معمولا به آنها اجازه می‌دهد به میل خود عمل کنند.

سکیدو

کنترل برق (Electrokinesis): هنر خون شیطان سکیدو به او امکان تولید رعد و برق را می‌دهد. رعد و برقی که او ایجاد می‌کند می‌تواند منطقه گسترده‌ای را تحت تاثیر قرار دهد و می‌تواند باعث شود افراد این منطقه هوشیاری خود را از دست بدهند. این توانایی به او اجازه می‌دهد تا چندین هدف را به طور همزمان تحت تاثیر قرار دهد. یکی از اشکالات رعد و برق او این است که نمی‌تواند از هر چیزی که از سلول‌های خودش ساخته شده عبور کند.

کاراکو

کنترل باد (Aerokinesis): هنر خون شیطان کاراکو شامل تولید و دستکاری تندبادهای قدرتمند با استفاده از اوچیوا (نوعی بادبزن ژاپنی) است. کاراکو با تکان دادن اوچیوا به پایین، می‌تواند باد شدیدی ایجاد کند و دهانه‌های غول‌پیکری را به جا بگذارد، یا کل یک ساختمان را هموار کند.

آیزتسو

تجسم نیزه: هنر خون شیطان آیزتسو به او اجازه می‌دهد تا یک حمله‌ی رانشی را در فواصل بسیار دور اجرا کند و این به او امکان می‌دهد تا از دور به اهداف خود حمله کند.

اوروگی

فریاد سونیک: اوروگی قادر است امواج صوتی قدرتمندی را از دهان خود تولید کند. قدرت فریاد اوروگی به قدری قوی است که تانجیرو از بینی و گوشش خونریزی کرد و برای لحظه‌ای مبهوت شد.

زوهاکوتن

کنترل چوب: هنر خون شیطان اصلی زوهاکوتن با ضربه زدن به یکی از طبل‌های متعدد بر روی پشتش همراه است که باعث کنترل و تغییر چوب‌های گیاهان اطراف خود می‌شود. او از این توانایی می‌تواند هم در فاصله نزدیک و هم دور استفاده کند. او عمدتا از این توانایی برای شکل دادن چوب به ۵ سر اژدهای عظیم استفاده می‌کند. او از سر اژدهای خود برای گاز گرفتن اهداف خود یا بلعیدن آنها و له کردن‌شان با آرواره‌ها استفاده می‌کند.

ترکیب توانایی: زوهاکوتن به عنوان ترکیبی از سکیدو، کاراکو، آیزتسو و اوروگی قادر است از نسخه‌های پیشرفته هنرهای خون شیطان هر چهار کلون بهره ببرد. سرهای اژدهای ساخته شده توسط زوهاکوتن می‌توانند رعد و برق، بادهای قدرتمند، امواج صوتی قوی، و حملات نیزه‌ای را ایجاد کنند.

صفحات دیگر