ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ناکیمه

اشتراک‌گذاری

ناکیمه

Nakime

ناکیمه - شیطان کش

کانجی

鳴女

نام مستعار

شیطان بیوا
ناکیمه اوتوکاوا

نژاد

انسان (قبلا)

جنسیت

مونث

سن

بیش از ۱۱۳ (از لحاظ زمانی)

وابسته به

پیشه

نوازنده بیوا (قبلا)

مقر فعالیت‌ها

قلعه ابدی

اولین نمایش

فصل ۵۱ (مانگا)
قسمت ۲۶ (انیمه)

صداپیشه

مارینا اینوئه

ناکیمه (Nakime) یک آنتاگونیست جانبی در آرک قلعه ابدی است. او در ابتدا تنها یک شیطان بود که به دستور موزان کیبوتسوجی اقدام به احضار شیطان‌های دیگر به این قلعه می‌کرد، اما بعد از مرگ هانتنگو او تبدیل به عضویت دوازده کیزوکی درآمد و جایگاه رتبه بالایی چهارم را در اختیار گرفت.

تاریخچه

در گذشته، ناکیمه یک نوازنده‌ی آماتور بیوا بود که برای گذران زندگی تلاش می‌کرد. مردی که او با او ازدواج کرد به طرز ناامیدانه‌ای به قمار معتاد بود که درآمد و پس انداز او را هدر داد و که هیچ کمکی به بهبود زندگی‌شان نکرد.

یک شب او قرار بود برای اجرای نوازندگی بیوا به یک صحنه‌ی خاص برود، اما متوجه شد که شوهرش لباس اجرای او را دزدیده و آن را قمار کرده است. ناکیمه خشمگین از این اتفاق شوهرش را با استفاده از چکش به قتل رساند. اندکی پس از کشتن شوهرش، او متوجه شد که زمان تعیین شده برای اجرا نزدیک است و او مجبور شد لباسی کهنه را بپوشد و با عجله به صحنه بروند. با این حال، جمعیت از ظاهر او استقبال نکرد و او با احساس آسیب‌زای ناشی از ارتکاب قتل که هنوز برایش تازه بود، دست‌هایش هنگام نواختن بیوا می‌لرزید.

اما در کمال تعجب، صدایی که از نواختن او آمد به قدری زیبا بود که تماشاگرانش اجرای او را دوست داشتند و فریاد می‌زدند. هم مشتریان و هم صاحب صحنه از این نتیجه‌ی غیرمنتظره راضی بودند و ناکیمه دستمزد گزافی را دریافت کرد. از آن پس او عادت آزاردهنده‌ای به کشتن مردم قبل از اجرا پیدا کرد. به طرز عجیبی، هر بار که او پس از ارتکاب قتل اجرا می‌کرد، عملکرد او بازخوردهای فوق‌العاده مثبتی از مشتریان و مدیران صحنه دریافت می‌کرد.

در یک روز سرنوشت‌ساز، قرار بود او برای اجرا به صحنه‌ی دیگری برود و از این رو کسی را برای کشتن انتخاب کرد، اما هدف او کسی نبود جز موزان کیبوتسوجی. موزان تحت تأثیر مهارت‌های جست و جوی ناکیمه قرار گرفت و از جان او گذاشت و سپس به او پیشنهاد داد تا به یک شیطان تبدیل شود. ناکیمه پیشنهاد او را پذیرفت و تبدیل به یک شیطان شد و درجاتی را طی کرد و به یکی از بزرگ‌ترین بندگان موزان تبدیل شد.

توانایی‌ها

با وجود اینکه توانایی‌های ناکیمه در مبارزه آنچنان نمایش داده نشده است، اما او به عنوان دارنده‌ی رتبه بالایی چهارم از دوازده کیزوکی یک شیطان بسیار قدرتمند است. او قادر بود از هنر غیرمتعارف هنر خون شیطان خود برای خنثی کردن تلاش‌های اوبانای و میتسوری در جهت بریدن سر او بود استفاده کرد و این دو هاشیرا را متوقف کرد، در حالی که هیچ خراشی به او وارد نشد.

  • جداسازی چشم: بعد از به دست آوردن رتبه بالایی چهارم و احتمالا دریافت خون بیشتر از موزان، او توانایی جدیدی در ایجاد و جدا کردن چندین کره‌ی چشم از بدنش را نشان داد. این توانایی به او امکان می‌داد تا از فاصله‌ی دور از دیگران جاسوسی کند.
  • واکنش و سرعت بالا
  • نوازنده‌ی مستعد بیوا

سبک مبارزه

هنر خون شیطان

قلعه ابدی: هنر خون شیطان ناکیمه به شکل یک فضای فرا-بعدی است که قلعه‌ای در مقیاس عظیم را در خود جای داده است. ناکیمه به عنوان صاحب این فضا، دارای تسلط مطلق بر آن است و می‌تواند آن را به دلخواه با ضربه زدن به بیوای خود (نوعی ساز) دستکاری کند و تغییر دهد. در قلعه‌ی او اتاق‌های بی شماری با تنوعی بی‌پایان وجود دارد، مانند یک اتاق که پر از ستون‌های غول‌پیکر بود که در این اتاق مبارزه با کوکوشیبو در جریان بود، یا باغ کوچکی که در آن مبارزه با دوما در جریان بود، یا راهرویی که به چند اتاق دیگر منتهی می‌شد و در آن مبارزه با آکازا جریان داشت. ناکیمه در مرکز این قلعه می‌نشیند و کل فضای اطراف او منحرف شده است.

  • ایجاد پورتال: ناکیمه همچنین قادر به ایجاد پورتال‌ یا دروازه‌هایی در هر مکان است تا به وسیله‌ی آن افراد را به خارج یا داخل قلعه منتقل کند. او می‌تواند از پورتال‌های خود برای اهداف تهاجمی و دفاعی نیز استفاده کند.
صفحات دیگر