بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شمشیر نیچیرین

اشتراک‌گذاری

شمشیرهای نیچیرین (Nichirin Blades) شمشیرهایی ویژه هستند که به طور خاص برای دسته شیطان کش ساخته شده‌اند تا با آن شیطان‌ها را از بین ببرند. این شمشیرها از یک نوع سنگ معدن منحصر به فرد ساخته شده‌اند که به طور مداوم نور خورشید را جذب می‌کند، چیزی که مهم‌ترین ضعف شیطان‌ها است. از این رو تنها راه‌های کشتن یک شیطان بریدن سر او با شمشیر نیچیرین، یا استفاده از سلاحی آغشته به سم ویستریا است.

شمشیر نیچیرین
سیاه شدن نیچرین تانجیرو

این شمشیرها وقتی اولین بار توسط صاحب‌شان بیرون کشیده می‌شوند رنگی متمایز به خود می‌گیرند، و به همین سبب با نام «شمشیرهای متغیر رنگ» نیز شناخته می‌شوند. با این حال حامل شمشیر باید میزانی از مهارت لازم را داشته باشد تا رنگ شمشیر تغییر کند.

فرآیند ساخت

شمشیرهای نیچیرین به واسطه‌ی سنگ معدن سرخ و شن آهنی سرخ که هر دو روی کوهستان‌های مرتفع مانند کوهستان نور خورشید یافت می‌شوند. این کوهستان‌ها در تمام سال در تابش نور خورشید قرار دارند.

شیطان کش‌ها بعد از گذراندن گزینش پایانی، خودشان سنگ معدن شمشیرشان را انتخاب می‌کنند. این سنگ معدن بعدا به منظور فرآیند ساخت، به یک شمشیرساز از روستای شمشیر ساز داده می‌شود، و پس از ساخت توسط شمشیرساز شخصا به شیطان کش تحویل داده می‌شود.

رنگ‌های شمشیر

سیاه
۲

تانجیرو کامادو
یوریچی تسوگیکونی

آبی
۲
خاکستری
۱
سبز
۱
خاکستری-نیلی
۲
ماساچیکا کومنو
بنفش کمرنگ-آبی
۱
صورتی روشن
۲
صورتی
۱
بنفش کمرنگ
۱
قرمز
۲
شینجورو رنگوکو
سفید
۱
زرد
۲
کهربایی
۱
بنفش روشن
۱

شمشیرهای نیچیرین سرخ روشن

با افزایش دمای تیغه، شمشیر نیچیرین به رنگ قرمز درخشان در می‌آید. شمشیرهای نیچیرین سرخ روشن قادرند بازسازی شیاطین را مختل کنند و با گرمای شدید خود می‌تواند درد بسیاری در شیاطین ایجاد کند. تنها ۳ روش شناخته شده برای تغییر رنگ یک شمشیر نیچیرین به سرخ روشن وجود دارد: استفاده از هنر خون شیطان نزوکو کامادو، بالا بردن دمای تیغه با محکم گرفتن، و برخورد دو شمشیر نیچیرین با هم.

صفحات دیگر