ویکی شیطان کش

داکی

اشتراک‌گذاری

داکی

Daki

داکی - شیطان کش

کانجی

堕姫

نام مستعار

  • اومه
  • وارابیهیمه
  • اومه شابانا

نژاد

جنسیت

مونث

وابسته به

بستگان

گیوتارو (برادر بزرگ‌تر)
مادری بی‌نام

اولین نمایش

فصل ۷۳ (مانگا)
قسمت ۳۴ (انیمه)

صداپیشه

میوکی ساواشیرو

داکی (Daki) یک آنتاگونیست و شیطانی عضو دوازده کیزوکی است که جایگاه ماه بالایی شش را به خود اختصاص داده است، جایگاهی که با برادر او یعنی گیوتارو مشترک است. او و گیوتارو بعدا توسط کایگاکو جایگزین شدند.

تاریخچه

زندگی انسانی

داکی سال‌ها قبل با نام «اومه» در ناحیه سرگرمی راشومونگاسی به دنیا آمد. مادر او یک روسپی بود که چند سال قبل برادر بزرگتر او را به دنیا آورده بود.پدر واقعی او هرگز مورد اشاره قرار نگرفت. برادر داکی اشاره کرده است که مادرشان به شدت دچار ناپایداری ذهنی بود (که احتمالا ناشی از وضعیت سخت و ضعیف زندگی در این ناحیه بود) و چند مرتبه اقدام به کشتن خودش و پسرش با سقط جنین احتمالی کرده بود. زمانی که اومه به دنیا آمد مادرش از او به خاطر رنگ مو و چشمانش از او منتفر بود و حتی سعی کرد تا او را بکشد. یک روز که مادر او قصد داشت با تیغ موهای اومه را بزند، گیوتارو خشمگین شد و هیاهویی به پا کرد. این موضوع باعث شد تا مادرشان از از آن‌ها دور شود. اومه تا سنین نوجوانی بیشتر توسط برادرش بزرگ شد. مادرشان نیز در این دوران به واسطه یک بیماری درگذشت.

مدت‌ها بعد دوما که در آن زمان شیطان رده بالایی ششم بود و برای خوردن طعمه‌های زیبا به این ناحیه آمده بود، با این برادر و خواهر روبرو شد. او با ترحم به آن پیشنهاد کمک و تبدیل شدن به شیطان را داد. پس از آن او آن‌ها را به چالش کشید تا به قدری قوی شدند که توسط موزان کیبوتسوجی برای پیوستن به دوازده کیزوکی انتخاب شوند.

زندگی شیطانی

داکی چند سال بعد از تبدیل شدن به یک شیطان به خاطر خشونتی که داشت مشهور شد. فعالیت‌های او و برادرش سرانجام توجه موزان کیبوتسوجی را به خود جلب کرد، کسی که از توان و قدرت آن‌ها اطلاع داشت و به طور رسمی آن‌ها را به عضویت دوازده کیزوکی درآورد و درجه بالایی ۶ را به آن‌ها اختصاص داد.

در مقطعی داکی با هفت هاشیرا مبارزه کرد و آن‌ها را کشت و خورد.

دو روز قبل از این که تانجیرو و گروهش به ناحیه سرگرمی نفوذ کنند، داکی با اومیتسو، مدیر خانه کیوگوکو بر سر سوء استفاده داکی از کارکنانش مواجه شد. زمانی که این میزبان از اطلاعات خود در مورد گذشته و افزایش طول عمر داکی پرده برداشت، داکی او را تسخیر کرد. سپس داکی او را به خاطر حماقتش مسخره کرد و او را بی‌مصرف خواند. داکی پس از بازگشت به خانه شاهد حضور موزان کیبوتسوجی بود و از این موضوع غافل‌گیر شد. او در برابر اربابش زانو زد و موزان به تحسین قدرت او پرداخت و داکی را یک شیطان ویژه نامید.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

توانایی‌های شیطانی

  • بازسازی پیشرفته
  • دستکاری مو
  • ادراک ماورایی
  • واکنش‌ها و سرعت بالا

هنر خون شیطان

  • دستکاری کمربند اوبی