ویکی بهشت جهنم: جیگوکوراکو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گویی فا

اشتراک‌گذاری

گویی فا

Gui Fa

گویی فا - بهشت جهنم: جیگوکوراکو

نام مستعار

مونجو کوکو

نژاد

تاریخ تولد

۱ سپتامبر

محل تولد

جنسیت

مذکر/مونث

سن

+۱۰۰۰ (از لحاظ زمانی)

مشخصه عنصری

فلز

کلاس

پیشه

معلم آنلاین
حاکم بخشی از کوتاکو (قبلا)

رتبه

وابسته به

لرد تنسن (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۲۶ (مانگا)

صداپیشه

جونیچی سووابه (فرم یانگ)
یوکو کایدا (فرم یین)

گویی فا (Gui Fa) یک آنتاگونیست جانبی جزئی در مجموعه بهشت جهنم: جیگوکوراکو است. او یکی از اعضای لرد تنسن و فرمانروای بخشی از کوتاکو بود که با نام مستعار مونجو کوکو (Monju Kōkō) شناخته می‌شد.

تاریخچه

۱۰۰۰ سال پیش گویی فا و تنسن‌های دیگر در کوتاکو به طور ناخودآگاه از تائوی ریئن به منظور تحقیقات او و جوفوکو روی رازهای جاودانگی ایجاد شدند. این تنسن‌ها به عنوان حاکمان کوتاکو به لرد تنسن خدمت کردند و از جوفوکو اطلاعت می‌کردند، کسی که معتقد بودند خالق و ارباب‌شان است. گویی فا و تنسن‌های جوان دیگر در طول زندگی‌شان روش استفاده از تائو را از ریئن فرا گرفتند و به هر کدام از آن‌ها یکی از پنج شکل آموزش جاودانگی اختصاص یافت. گویی فا در قلمرو تایسوکو قرار گرفت. آن‌ها همچنین با هوکوها آشنا شدند و از آن‌ها به عنوان ابزاری برای پر کردن تائوی خود استفاده کردند. با این حال پس از گذشت ۲۰۰ سال، هوکو شروع به گیاه‌زدگی کرد و تنسن‌ها در معرض خطر مرگ و تمام شدن تائو قرار گرفتند. تعدادی از تنسن‌ها شامل تائو فا، مو دان و جو فا که از این شرایط ناامید بودند، نقشه کشیدند تا با فرستادن هوکوهای گیاه‌زده در قایقی به عنوان طعمه، انسان‌ها را به عنوان جایگزین جذب و شکار کنند.

پس از گذشت چندین قرن، تنسن‌ها با موفقیت توانستند اولین گروه از انسان‌ها را به کوتاکو بکشانند و به آن‌ها حمله کنند. از آن زمان، لرد تنسن انسان‌هایی که به این جزیره می‌آمدند را به اکسیری معروف به تان تبدیل می‌کرد تا بتواند طول عمر تنسن‌ها را افزایش دهد و یک قدم به ساخت اکسیر حیات نزدیک‌تر شود.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

گویی فا به عنوان یکی از فرمانروایان کوتاکو بر موجودات پایین‌رده از جمله دوشی، مونشین و سوشین تسلط دارد.

تائو

گویی فا دارای عنصر فلز تائو است و بر آن تسلط کامل دارد. پس از گذراندن ۱۰۰۰ سال آموزش، تائوی او تا حد زیادی اصلاح شده است و به او قدرتی خدا-گونه داده است. گویی فا با استفاده از تائو می‌تواند حضور دیگران، حرکات و نقاط ضعف حریف خود را احساس کند و حملات فیزیکی آن‌ها را تقویت کند.

او همچنین قادر است با استفاده از تائو توهماتی ایجاد کند و بیشتر از آن برای توضیح رویدادهای گذشته یا رویدادهایی آینده استفاده می‌کند. او با رها کردن تائوی خود می‌تواند دشمنانش را با فشاری که ساطع شده به زانو درآورد و توانایی حرکت آن‌ها را کاهش دهد.

بازسازی

گویی فا به عنوان یک تنسن دارای توانایی‌های بازسازی تائوی گل است. از آنجایی که از عنصر فلز تائو بهره می‌برد، قدرت بازسازی در صورت تقابل با یک کاربر تائوی آتش تضعیف می‌شود.

یین-یانگ

گویی فا می‌تواند از چی‌های یین یا یانگ استفاده کند و از آن در جهت تقویت تائوی خود بهره ببرد. در هنگام تعویض بین دو چی، جنسیت او نیز مطابق با آن تغییر می‌کند. برخلاف سایر تنسن‌ها، گویی فا قادر است ترکیبی از هر دو فرم یین و یانگ را حفظ کند.

دگرگونی کیشیکای

او به عنوان یک تنسن می‌تواند وارد یک دگرگونی هیولایی شود که با آزادسازی قدرت بسیار همراه است. از آنجایی که فرم کیشیکای از تائوی زیادی استفاده می‌کند، گویی فا تنها نیم ساعت در این فرم می‌تواند باقی بماند و سپس بدنش تضعیف می‌شود.

صفحات دیگر