ویکی بهشت جهنم: جیگوکوراکو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نوروگای

اشتراک‌گذاری

نوروگای

Nurugai

نوروگای - بهشت جهنم: جیگوکوراکو

نام مستعار

کوتو

نژاد

انسان

تاریخ تولد

۲۵ دسامبر

جنسیت

مونث

سن

۱۲

مشخصه عنصری

آب

بستگان

شیون (نگهبان)

وابسته به

سانکا (قبلا)

تیم

تیم ایمن‌سازی مسیر فرار

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۲

صداپیشه

ماکوتو کویچی

نوروگای (Nurugai) آخرین عضو باقی مانده از قبیله سانکا و یک جنایتکار محکوم به اعدام است.

قبل از این که نوروگای اعدام شود، او برای پیوستن به یک تیم اعزامی استخدام شد تا با سایر محکومان به اعدام در یافتن اکسیر حیات برای شوگان رقابت کند تا از این طریق جنایات گذشته او بخشیده شود.

تاریخچه

نورگای با مردم کوهستان سانکا و در روستایی با پدربزرگش زندگی می‌کرد. او و پدربزرگش یک رابطه‌ی خوب و خانوادگی با هم داشتند و او از خرد پدربزرگش یاد می‌گرفت.

با این حال، روستای او به عنوان شورشیانی علیه شوگون‌سالاری در نظر گرفته شدند و از تسلیم شدن به توکوگاوا خودداری کردند. به همین دلیل، سامورایی‌ها فرستاده شدند تا قبایل دامنه‌ی این تپه را که با عنوان امیشی شناخته می‌شدند، پیدا کنند. یک روز، نوروگای با گروهی از مردان گمشده برخورد کرد که نورگای را تشویق کردند و برای آرامش و امنیت روستا به او کمک کردند. وقتی نوروگای متوجه شد که این مردان سامورایی هستند و به دستور توکوگاوا کشتار جمعی روستای را آغاز کردند، به اشتباه خود پی برد و تنها بازمانده‌ی این ماجرا بود.

سامورایی‌ها بعدا نوروگای را به زندان انداختند تا محل سکونت سایر اهالی سانکا را فاش کند. نوروگای در طول اسارت خود با یامادا آسائمون تنزا آشنا شد، کسی که او را دعوت کرد تا به جستجوی اکسیر حیات برود و از اعدام شدن خود جلوگیری کند.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

نوروگای حتی در کودکی، به اندازه کافی قوی است که قادر باشد از کشتار چندین جنایتکار محکوم به اعدام جان سالم به در ببرد. او یکی از معدود افرادی در ۱۰۰۰ سال اخیر است که از مصیبت‌های وحشتناک جزیره زنده مانده است.

کنجوتسو

نورگای مهارت کافی در استفاده از شمشیرش را نشان داده است. او به تنزا کمک کرد تا شاخک‌های واداتسومی را ببرد و فرار کند. بعدا شمشیرزنی او پس از آموزش از شیون بهبود یافت و او قادر شد در مبارزه با ژو جین کمک کند. نوروگای همچنین توانست هیولاهایی را که توسط ژو جین ایجاد شده بودند را از بین ببرد و در طول نبردی با ریئن (در قالب یک توهم تائو) نشان داد که مهارت اجرای تکنیک تامشی ایتو-ریو را که متعلق به تنزار بود در خود توسعه داده است.

تائو

نوروگای دارای عنصر آب تائو است. در ابتدا، او به دلیل ناتوانی در باور کردن قدرت خود قادر به استفاده از تائو نبود. با این حال، پس از غلبه بر این ناتوانی، او موفق شد تا قفل این توانایی را باز کند و از آن برای حس کردن هیولاهای ایجاد شده توسط بانکوی ژو جین استفاده کند و به سرعت آن‌ها را از بین ببرد.

سلاح‌ها

نوروگای از شمشیری استفاده می‌کند که تنزا به او داده است.

صفحات دیگر